BitTorrent Pro – Torrent v4.8.1 Türkçe Çeviri Bab-ı Umut

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
BitTorrent Pro, android sürümü 4.1 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz bir torrent indirme uygulamasıdır. Torrent indirme yapabilir, medya oynatma özelliği de ayrıca mevcuttur. Türkçe çevirisi eğer gözümden bişey kaçmamışsa % 100'dır.

Yenilikler
- resume to last played position for downloaded content
- can open images, pdf... from torrents from the app
- other misc bug fixes


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Buğra


konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Teşekkür
 
Buğra

Buğra

Admin
Eline sağlık hocam.
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt