Bisan All Trail Eco Aldım Ön İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
Rengi pek güzel değilmiş hayırlı olsun lastikler yol bisikletine göre biraz kalın gibi geldi bana fotoğrafta da öyle görünüyor olabilir bende MTB salkano ng450 yi satacam pek kullanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
@DarkredBlue61 bisiklete devrecilik mi yapıyon :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Rengi pek güzel değilmiş hayırlı olsun lastikler yol bisikletine göre biraz kalın gibi geldi bana fotoğrafta da öyle görünüyor olabilir bende MTB salkano ng450 yi satacam pek kullanmıyorum
Abi bu gravel modeli bu. Bunların olayı bu disk fren ve kalın lastikle ile arazide ve yolda sürmen amaçlanmış. Bilinçli aldım. Yol bisikletileri içinde çok çeşit var. Yarış , gravel , aero , enduro , climb gibi çeşitleri mevcut. Normal yarış bisikleti tarzında olanlar v-fren 700x23 ebat lastiklerle gelir.

Rengi acayip retro ya , kahverengisimsi kırmızımsı bir renk.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Satma abi aracın bozulur , bir şey olur. Yakın mesafe gidip gelirsin. Arabası ve parası olmayan gençlere ilaççç . Tek zorluğu o pedalı döndürmek (aslında kolay taktiği bileceksin)

Hani Bisiklet Aprıgeyt Etmek bu konuda ki MTB ile günlük staja gelip gidiyorum . Git gel 18 km . Otobüsten dolmuştan daha iyi. İstediğin vakit evin önünden pedalla . İstediğin vakitte staj yerinin önünde in. Dolmuş otobüs için durağa çık , bekle . Korona var hiç çekilmez.

Gençliğimiz ve aileler :
Aaa benim oğlum , kızım bisiklete binemez. Elalem ne der , Hava atalım bak benim kızım oğlum araba sürüyor araba sahibi demekten vazgeçmeli .

Bisiklet sürmek pedal çevirmek aslında zor değil. Sürmesini bilirsen tabi ki. Hava soğukken , yağmur yağarken de sürdüm . Hava 0 dereceye ininceye ve kar yağıncaya kadar sıkıntı yok. Şehir içinde tabiki . Eve gidince üst baş değiştir tamam abi.

Bak senin çocuklarında vardır. İlerde kızın oğlun otobüste dolmuşta veya araba almaktansa (piyasa malum) bisiklet al. Tamirini öğren (basittir) , hem sen kazan hem onlar.

Avrupada bisikletle işe gittikleri için para alan çalışanlar var. Neyse bizden bahsetmeyeyim . Sağlıcakla kal.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Yakın mesafede işe yarıyor ama MTB olduğu için aşırı yoruyor zaten aldım alalı bakım da yapılmadı bozulmadan satayım dedim araba yok zaten şuan sıfırı 2000 in üzerinde 1100 TL dedim bakalım satabilirsem eğer yokluğunu hissedersem şehir bisikleti alırım kullanırım ama şuan düşünmüyorum

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Güle güle kullan, çok güzel görünüyor. :spr🚴‍♂️🚴‍♀️

• Beğen

Üst Alt