Biri beni durdursun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 1710851

Silinen Üye 1710851

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Biri beni durdursun...
Nokia E7-00 telefonumu piyasaya ilk sürüldüğünde almıştım.Nokia markasını severim.Cep telefonunda öncü olmuştur.Ancak bu Symbian sistemi çok zayıf.Diğer sistemlere göre bunlar hala emekleme safhasında.Verdiğim paraya yazık.Milletin elinde 2 senelik telefon var ama sistem olarak fark atıyorlar......satacağım bu telefonu.hemde en kısa zamanda.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeş dur yapma gözünü seveyim :D yetti mi durmana kardeş :D neyse işin şakası bir yana halısın kardeş ama bende 701 vat ve aynı parayla alınan bir android telefona fark atıyo benimki. Ha oyun ve program arşivini saymazsak. arkadaşla iddaalaştık aynı anda kaç program açarız diye o 24 de tıkandı ben 40 falan açtım daha da açardım ama ark kendine yediremedi :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kimsenin sizi durdurmasina gerek yok, telefonu satıp fark yaratabilecek bir telefon almak sizin için daha hayırlı olacaktır.

angmar55

angmar55

Üye
2. Nesil bir symbianlı telefon tüm telefonlara bedeldir örnek 701 ha yok daha iyi olsun diyosan Wp8 li modellere bak gerçi ekim ayında gelicek denmişti tam bilgi yok karar senin.

asigsasi

asigsasi

Üye
hangi telefon ihtiyacını karşılıyorsa onu kullan fakat ben 701 kullanıyorum ve gayet memnunum yani ben nokiacıyım symbian biter lumia gelir

Alperen Şuayb

Üye
Nokiayı Bırakırsan Acısını Çekersin Babamda GS3 Var Sıfir Ama Kasıyo WP8 Modellerini Bekle Derim SYMBİANCI DEĞİL NOKİACI OLUN

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
C6-01 ile halen mutlu mesut bir hayat yaşıyorum :D Galaxy S in oyun ve şarj aletini aratırken yaktırdığı yağlar dışında çok da artısı olmadı diyebilirim :D

- - - Eklendi - - -

Vel hasıl geçmek istediğin sisteme ait cihazı 2-3 gün kullanmadan geçme sakın.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
C6-01 ile halen mutlu mesut bir hayat yaşıyorum :D Galaxy S in oyun ve şarj aletini aratırken yaktırdığı yağlar dışında çok da artısı olmadı diyebilirim :D

- - - Eklendi - - -

Vel hasıl geçmek istediğin sisteme ait cihazı 2-3 gün kullanmadan geçme sakın.
c6-01 candır canandır gittikçe daha çok seviyorum kıyasladığım tek cihaz s3 :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Androidçi olsaydım sanırım zamanında 350 TL'ye bir Android cihaz alırdım ve sanırım telefonu bir gün duvara vurup un ufak ederdim.
Symbiancı olsaydım zamanında Nokia 701 alırdım ve niye bu kadar parayı bu telefona verdim hem de daha iyisi varken deyip telefonu satardım.

Allah'tan taraf tutmuyorum. İhtiyacıma göre alıyorum. Var mı 1000 TL altı kayar klavyeli 1 ghz işlemcili Adreno 205 kadar güçlü ekran kartına sahip bir telefon? :)

Bilinçli kullanıcı taraf tutmaz :oke:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
En önemlisi kendi kullanım şekline göre cihaz tercih etmek :oke:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
pirenuri

pirenuri

Üye
Şu anki telefonum 701 gayet süper ama lumialar gelsin 920 yi alcam kaç lira olursa olsun 701 ide satcam yaklaşık 1 yıl oldu telefonda hasar yok kılıf felanda var lumia geksin satcam almak isteyen olursa foto felan yollarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt