Biri beni durdursun...

• 28 Eylül 2012
  • 668 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia E7-00 telefonumu piyasaya ilk sürüldüğünde almıştım.Nokia markasını severim.Cep telefonunda öncü olmuştur.Ancak bu Symbian sistemi çok zayıf.Diğer sistemlere göre bunlar hala emekleme safhasında.Verdiğim paraya yazık.Milletin elinde 2 senelik telefon var ama sistem olarak fark atıyorlar......satacağım bu telefonu.hemde en kısa zamanda.

Yazan: cg01
  2. Kardeş dur yapma gözünü seveyim :D yetti mi durmana kardeş :D neyse işin şakası bir yana halısın kardeş ama bende 701 vat ve aynı parayla alınan bir android telefona fark atıyo benimki. Ha oyun ve program arşivini saymazsak. arkadaşla iddaalaştık aynı anda kaç program açarız diye o 24 de tıkandı ben 40 falan açtım daha da açardım ama ark kendine yediremedi :D

3. kimsenin sizi durdurmasina gerek yok, telefonu satıp fark yaratabilecek bir telefon almak sizin için daha hayırlı olacaktır.

4. 2. Nesil bir symbianlı telefon tüm telefonlara bedeldir örnek 701 ha yok daha iyi olsun diyosan Wp8 li modellere bak gerçi ekim ayında gelicek denmişti tam bilgi yok karar senin.

5. hangi telefon ihtiyacını karşılıyorsa onu kullan fakat ben 701 kullanıyorum ve gayet memnunum yani ben nokiacıyım symbian biter lumia gelir

6. Nokiayı Bırakırsan Acısını Çekersin Babamda GS3 Var Sıfir Ama Kasıyo WP8 Modellerini Bekle Derim SYMBİANCI DEĞİL NOKİACI OLUN

7. C6-01 ile halen mutlu mesut bir hayat yaşıyorum :D Galaxy S in oyun ve şarj aletini aratırken yaktırdığı yağlar dışında çok da artısı olmadı diyebilirim :D

- - - Eklendi - - -

Vel hasıl geçmek istediğin sisteme ait cihazı 2-3 gün kullanmadan geçme sakın.

Mad EagLe bunu beğendi.
  8. c6-01 candır canandır gittikçe daha çok seviyorum kıyasladığım tek cihaz s3 :D

9. tabi bin tl'den yuksek fiyatlar odemek kaydiyla :ehe

Mad EagLe bunu beğendi.
  10. Androidçi olsaydım sanırım zamanında 350 TL'ye bir Android cihaz alırdım ve sanırım telefonu bir gün duvara vurup un ufak ederdim.
    Symbiancı olsaydım zamanında Nokia 701 alırdım ve niye bu kadar parayı bu telefona verdim hem de daha iyisi varken deyip telefonu satardım.

Allah'tan taraf tutmuyorum. İhtiyacıma göre alıyorum. Var mı 1000 TL altı kayar klavyeli 1 ghz işlemcili Adreno 205 kadar güçlü ekran kartına sahip bir telefon? :)

Bilinçli kullanıcı taraf tutmaz :oke:

11. En önemlisi kendi kullanım şekline göre cihaz tercih etmek :oke:

Rambo_FT bunu beğendi.
  12. Şu anki telefonum 701 gayet süper ama lumialar gelsin 920 yi alcam kaç lira olursa olsun 701 ide satcam yaklaşık 1 yıl oldu telefonda hasar yok kılıf felanda var lumia geksin satcam almak isteyen olursa foto felan yollarım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 07:48