Biri aveaya artık dur desin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Biri aveaya artık dur desin
Geçenlerde 20 tl ye kontur aldım 19 luk paket alacaktım 2-3 aydır kontur yuklememistim daha kontur gelmeden telsiz kullanım ücreti kesildi diye mesajlar arka arkaya geldi 4aylik kesmiş musteri hizmetlerini aradım yapabileceğimiz bir şey yok dedi
Babamın hattında avea o hattada 500mb lik net paketi almıştım onu kullanıyordum nete girmeden önce baktım 15mb var hemen bir siteye bakıp çıkacaktım nete girdim 5dakika sonra çıktım hatta 14tl vardı bir mesaj geldi bakıyeniz bitmiştir diyor hemen müşteri hizmetlerini aradım 580kb mi öyle birşey kotayi aşmışim onu kesmiş normalmis öyle söylediler
Aynı olay vodafone da oldu sonuç ne Biliyormusunuz abimden telefonunu istedim biraz bakıp çıkacağım dedim bir 3mb fazla geçmiş abimdede 20 lira yüklü Eyvah dedim gitti konturler abime ne diyeceğim diye düşündüm sonra bir mesaj geldi ve o mesaja inanin çok sevindim vodafone da paket aşımı yaptığınızda 10mb kadar sadece 50 krs bakıyeniz den 50krs dusulmustur diyor vodafone helal olsun dedim
Aradaki farka bakın mecburen hala avea da yım evet soyuldugumu bile bile hala neden mi sadece 19 lük paket icin

Symbianize

Symbianize

Üye
Gecmis olsun

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim

Krofessional

yanlız internet bilgisi son 12 saat kullanımını kapsamıyor bunu zaten soyluyorlar

phasan

phasan

Üye
GSM sektörünün en genç, dinamik ve alternatif operatörü olan Avea, Türkiye GSM pazarına ciddi bir rekabet ortamı getirmiştir. Türk Telekom'un %55 oranındaki hissesinin özelleştirme süreci Kasım 2005 itibariyle tamamlanmış, özelleştirme sonunda, Oger Telecom Türk Telekom'un %55 hissesine sahip olmuştur. Türk Telekom'un Avea'daki hisse oranı %89,99'dur. Avea'nın geri kalan %10,01'lik hissesi İş Bankası'na aittir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt