Birgün Herşey İçin Çok Geç Olabilir Unutmayın!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
Birgün Herşey İçin Çok Geç Olabilir Unutmayın!!!
Birine sevginizin tümünu sunmak, Asla sizi de ayni sekilde seveceginin garantisi degildir.
Sevgiye karsilik beklemeyin; Sadece sevginin karşidakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun.
Birine çarpilmak icin bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer.

Görünüşe aldanmayin; kandirici olabilir. Zenginlige aldanmayin; yok olur gidebilir. Sizi güldüren birini seçin çünkü karanlik bir günü aydinlatan şey bir gülümsemedir.Kalbinizi gülümsetebilen birini bulun.
öyle zamanlar vardir ki, bazen birini öylesine çok özlersiniz ki, onu hayallerinizden çikarip, gerçek hayatta kuçaklamak istersiniz. Hayal etmek istediğiniz şeyi hayal edin, gitmek istediğiniz yere gidin, olmak istediğiniz kisi olun, çünkü yaşayabileceğiniz tek bir hayatiniz var ve tüm bunlari yapabilmek için tek bir şansınız.

Sizi tatlı kılacak kadar yeterli mutluluğunuz olsun, güçlü kilacak kadar aci deneyiminiz, insan kilacak kadar uzuntunuz, ve sizi mutlu kilmaya yetecek kadar umudunuz olsun. Daima kendinizi baskalarinin ayakkabilarina koyun.Eger ayaklariniz aciyorsa, o kisininkiler de aciyordur.
En mutlu kisiler, herseyin en iyisine sahip olanlar degildir, onlar karsilarina cikan herseyin degerini en iyi bilenlerdir.
Mutluluk, aglayanlar, incinenler, arastirma yapanlar, ve cabalayanlar icin vardir, cunku boyle insanlar hayatlarina giren her insanin onemini takdir edenlerdir.

Ask bir gulucuk ile baslar, bir opucuk ile gelisir, ve bir gozyasi ile son bulur. En parlak gelecek, unutulmus bir gecmisin ustunde yukselir, gecmisinizdeki kalp kirikliklarini ve hatalari silmezseniz hayatin icinde ilerleme sansiniz olmaz.

SEVIN.. SEVIN.. SEVIN.. HICBIRSEYI VE HICKIMSEYI DUSUNMEDEN SEVIN..
BIRGUN HERSEY ICIN COK GEC OLABILIR. UNUTMAYIN!

canturgay

canturgay

Üye
kanka n'aptın böyle yawww...

dreamnoble

dreamnoble

Üye
Ceren,inanılmaz güzel bir yazı.Teşekkürler.:op:

_KadirşinaS_

Üye
Zaten seviyordum. Şimdi daha çok seviyorum.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
harika bi yazı özellikle burası
Birine çarpilmak icin bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
dünürüm varya süpersin ve gerçekten haklısın...
(((((Birine çarpilmak icin bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer.))))))

CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
beğenmenize sevindim :)
zaman geciyor herşeyin kıymetini bilmemiz gerekiyor değilmi özellikle sevdiklerimizin cancağızlarımızın...

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
illaki karşındakinin ii olması mı gerekiyor...sevgi gönülden gelir..
ben seviyorum...o sevmesede severdim...
4*4lük olmasını beklemeden...çünkü hiç kimse 4*4lük değil...eksi yönleri yokmu?
elbette ki vardır ama iyi yönlerini görüp mutlu olmak varken neden kötü yönlerini göreyim ki?
neden onuda üzeyim ki küçük şeylerle....

yada boşverin iyiyi kötüyü
neden sevginizi esirgeyesinizki...
sevin yarın yok gibi..
1 saat sonra sizi terk edecekmiş gibi...
sevginizi söyleyin...utanmayın...esirgemeyin...
dünyanın en güzel duygusunu sevdiğiniz insana tattırın...
siz nasıl sevilmek istiyorsanız karşınızdakide o kadar istiyordur...
yarın çok geç olabilir...

Pure Life

Pure Life

Üye
Birine çarpilmak icin bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, sevın sevın sevın dıyorsun ya ceren ama o sevdıgın bırı senden vazgeçmesi içinde belkı bır sözün yeterlı olabılıyor.Çok fedakarlık yaptıgın bir insan yeri geliyor senin için kılını kıpırdatmıyor seni siliyor ve hatta seni tanımıyor hıç belemedigin seyler yapabılıyor yıllardır tanıdın o insanı hıç tanımadıgını gorebiliyorsun .Sevin Sevin Sevin ama hangi kalp taşıyan insanı sevelim bence asıl soru budur

c3r3n

c3r3n

Üye
çok güzel bi yazı..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Gerçekten Harika.. TeşekkürLer Ceren.. ;)

toprakumit

toprakumit

Üye
çok güzel gerçekten eline ve yüreğine sağlık.... :op:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
konuyla alakası yok ama nargile içecm :nargile:

toprakumit

toprakumit

Üye
nargilemi :allalla:

enteresan :hmmm :ehe

ATAMTÜRK

Üye

CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
gercekten ilginç ve enteresan yani yanı biri nargıle içiyor bırıde ***** şünü yapıo
:agla bidaha yazmıcam

Pure Life

Pure Life

Üye
gercekten ilginç ve enteresan yani yanı biri nargıle içiyor bırıde ***** şünü yapıo
:agla bidaha yazmıcam

aglama ceren aglama

arkadaşlar arkadaşın konuşuna saygıııı:megafon:

sayın admin siz yapmayın bari birsürü üyenin mesajı normalde konu dışı die silinmiyormu ??????

taner kizgin

Üye
slm ceren kızma ama ilk defa sana katılıyorum yazdıkların cok dogru

--------------- Ekleme ---------------

kardeşim ordaysan msn i acarmısın soracaklarım var

CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
saol xmen:D:D:D

Pure Life

Pure Life

Üye
belki bu yazdıgımdan dolayı ceza alacagım ama bu formun kurallarını adminler koydu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt