Windows 10 Birden çok klasörün içindekileri çıkarma (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Birden çok klasörün içindekileri çıkarma (yardım)
Arkadaşlar yu-gi-oh bölümlerini indirdim 224 tane klasör var. İçindeki videoları tek tek çıkarmak istemiyorum hepsini birden nasıl çıkarabilirim?

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çıkacağini Sanmıyorum.En Kolayı Klasörde Arama Yap *.Avi Gibi Çıkanlara CTRL+A Sonra X İstediğin Klasöre Yapıştımayı Dene

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaşlar yu-gi-oh bölümlerini indirdim 224 tane klasör var. İçindeki videoları tek tek çıkarmak istemiyorum hepsini birden nasıl çıkarabilirim?
Arşivden klasöre çıkartıp Windows 10 veya 8.1 ise Film+Tv uygulamasında görünüyor mu diye bi bakar mısın?

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
humanhunter

humanhunter

Üye
b
bölümleri sırayla izlemek için mi ?
eğer öyle ise tüm klasörleri seçip media player'a sürüklemeyi dene

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normalde Sadece * Yazsan Bile 224 Tane Bölüm Çıkması Gerek Alt Alta Sonra Hepsini Kopyala Tamamdir.Arama Ayarlarını Kontrol et Olmazsa

cihanata_1

cihanata_1

Üye
*.* (Tüm dosyalar) yazınca çıkmıyor mu:)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Modumuz Yazarda Çıkmazmı :sirit: Bence Arkadaşın Ayarlarında Sıkıntı Var Dediğin Gibi Aratınca Çıkması Gerek
kendi bilgisayarımda denedim klasörler klasör olarak çıkıyor arkadaşınkide böyledir:)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bende Çıkmıyor :hmmm
yaptığım program da arama mantığıyla çalışıyor onun aramasında çıkmıyor çünkü kodlarda arama türü tüm klasörlerde olarak ayqarlı aramadan önce windowstada bu ayarı yapmak lazım:)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bende Çıkmıyor :hmmm

yaptığım program da arama mantığıyla çalışıyor onun aramasında çıkmıyor çünkü kodlarda arama türü tüm klasörlerde olarak ayqarlı aramadan önce windowstada bu ayarı yapmak lazım:)
şu ayarlarla alakalı bir durumdur tüm alt klasörleri seçip tür bölümünden de ilgili filtrelendirmeler yapıldığında doğru sonuca ulaşılabilir ama program da bunu hallediyor zaten:)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
şu ayarlarla alakalı bir durumdur tüm alt klasörleri seçip tür bölümünden de ilgili filtrelendirmeler yapıldığında doğru sonuca ulaşılabilir ama program da bunu hallediyor zaten:)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bende alt klasorler klasor olarak çıkıyordu tür bölümünden filtreleyince bendede çıkmaz herhalde neyse:)
Win 10 un Halt Yemesi Olabilir BOş Kaldığımda Yükleyeceğim Tekrart Bakalım Napacak

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır arkadaşlar hallettim. Klasör içinde yugioh diye arattım videoların hepsini tek tek seçip kesip başka klasöre attım.

Konu kilitlenebilir, yardım edenlere teşekkürler :oke:

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Tamamdır arkadaşlar hallettim. Klasör içinde yugioh diye arattım videoların hepsini tek tek seçip kesip başka klasöre attım.

Konu kilitlenebilir, yardım edenlere teşekkürler :oke:
çözülmesine sevindim,isteğiniz üzerine:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt