Birdaha kimseye yardm etmeyecegim yaa...

Sponsorlu Bağlantılar

AndrOmer

AndrOmer

Üye
    Konu Sahibi
Birdaha kimseye yardm etmeyecegim yaa...
Arkadaslar nedir bu haliniz ya arkadas telefonla ilgili yardm istemis ayni sorunu bende yasadiydim yardim ediyim dedim hic umrumda olmadi mesaj attm yardm etmek icin yine mesaja cvp vermedi nedir bu ya birdaha yardm etmeyecem artk kimseye ya...

The SLayeR

The SLayeR

Üye
kardeşim belki online değildir belkde acık gozukuodr ama işi vardır ?

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
The SLayeR

The SLayeR

Üye
bosver takma sende takman hata

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İyide bu kadar strese ne lüzum var. Keyfi bilir.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve avast
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Buda bir ilginç ya :D dert adamın derdi sen yardım etmek istemişsin adam görmemiş yada önemsememiş üzülmene ne gerek var yahu salla gitsin :)

AndrOmer

AndrOmer

Üye
    Konu Sahibi
Buda bir ilginç ya :D dert adamın derdi sen yardım etmek istemişsin adam görmemiş yada önemsememiş üzülmene ne gerek var yahu salla gitsin :)

Ama gicik oluyorum boyle yaptiklari zmn

Uhops

Uhops

Üye
Nick ver toplu şikayet edelim :ehe: :gul:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Forum kendini aştı arkadaşlar.. başka forumlarda kimse yardım etmiyor diye şikayet edilir, maxi de ise yardımımı kabul etmiyor diye :D

iyi de niye bu kadar dert ediyorsun kendine, yazdığı sorun ile ilgili bildiğin çözümü konuya yazarsın, ister uygular ister uygulamaz..

• Beğen
Tepkiler: mehmettech, UpOneTR, AndrOmer ve 3 diğerleri
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Forum kendini aştı arkadaşlar.. başka forumlarda kimse yardım etmiyor diye şikayet edilir, maxi de ise yardımımı kabul etmiyor diye :D

iyi de niye bu kadar dert ediyorsun kendine, yazdığı sorun ile ilgili bildiğin çözümü konuya yazarsın, ister uygular ister uygulamaz..
:evet:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
adamın derdi seni mi gerdi bırak kendi bilir

Never Back Down

Never Back Down

Üye
hacı bende bişey sandım değiştir şu konuyu allah aşkına :D takmaa boşvr

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Etmezsen etme Allah Allah cok da unrumuzdaydi zaten. Sacma sapan triplerinizi cekemeyiz biz.

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Sakin ol şampiyon :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Invoke

Invoke

Üye
Tamam etme.

sailfish

sailfish

Üye
Aynen adam şikayetini bildirmiş sen yardım etmişsin adama ama bu seferde adam cevap vermeyince sen stres olmuşsun bırak böylelerini takma kendi bilir belki sorunu çözdüğünden cvp yazmıyordur ama olumlu yada olumsuz geri dönmesi lazım.

Üst Alt