Biraz hüzün, biraz tebessüm :))

Sponsorlu Bağlantılar

qmzcix

qmzcix

Üye
    Konu Sahibi
Biraz hüzün, biraz tebessüm :))
2013'te henüz 14 yaşımdayken maxicep'e üye olmuştum. Aklıma takılan her soruyu sorduğum abilerim, ablalarım günümüz insanlarından daha yardımsever ve yol göstericiydi. Eski mesajlarıma göz attım az önce, sabırla yanıt verilmiş hep.

Symbian ile zamanında CPU'yu zorlayarak telefonun ısınmasına neden olan ve bu sayede kışın ellerimizi ısıtmamıza yarayacak bir uygulama yapmıştı zamanında biri. 8 yıl geçmiş aradan, biraz hüzünlenmedim desem yalan olur. Teknolojiye olan sevdam çocukluğumdan beri bitmedi, şimdilerde ajans sahibi oldum. Geçmişe dönüp baktığımda zamanında hayatımda önemli yeri olan foruma dönüp, birşeyler karalamak istedim.

Belki çoğu burada değildir bile fakat yine de zamanında elimden tutan, ilk uygulamamı yaptığımda dalga geçmek yerine destekleyen ve sorduğum tüm sorulara içtenlikle cevap veren herkese teşekkür ederim. Maxicep zamanın en aktif forumlarından biriydi, kıymetini bilemedik.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, DeV/AsA ve TheNightMare.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağız. :)

jojo_va

jojo_va

Üye
Hortlatmak istedim😂
Zamanında bana ve benim gibilere nasıl katlanmışlar merak ediyorum.Bendr 14 yaşında üye oldum senin gibi :) Yine bir geri dönüş hikayesi.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hortlatmak istedim😂
Zamanında bana ve benim gibilere nasıl katlanmışlar merak ediyorum.Bendr 14 yaşında üye oldum senin gibi :) Yine bir geri dönüş hikayesi.
Konuyu hortlatma sen hortla . Çık gel buralara

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@jojo_va Sen 14 yaşındayken yani sen küçükken
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

@Efe Yakup Karahanlı @DarkredBlue61 ne oldu sana yahu izin vermiyorlar mı ?
@DeV/AsA @Jan @Wandeta

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@jojo_va Sen 14 yaşındayken yani sen küçükken
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

@Efe Yakup Karahanlı @DarkredBlue61 ne oldu sana yahu izin vermiyorlar mı ?
@DeV/AsA @Jan @Wandeta
izinden ziyade zaman yok kanka. yeminle sabah bir çıkıyorum bi daha akşam 8 9 evin işlerine mi uğraşayım,,akrabalara ziyaretemi gideyim napayım şaşirdim kaldım artık. daha gidemediğim akrabalarım var şu sıra işler bir yandan boşluk olmaması bir yandan. ara ara girip bakıyporum foruma ne var ne yok öyle çıkıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
izinden ziyade zaman yok kanka. yeminle sabah bir çıkıyorum bi daha akşam 8 9 evin işlerine mi uğraşayım,,akrabalara ziyaretemi gideyim napayım şaşirdim kaldım artık. daha gidemediğim akrabalarım var şu sıra işler bir yandan boşluk olmaması bir yandan. ara ara girip bakıyporum foruma ne var ne yok öyle çıkıyorum :)
Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
İyisi ile kötüsü ile her ne yaşanmış ise yaşansın , bütün samiyetim ve iyimserliğin ile geçmişe bakıyorum da hatırıma gelenler hep en değerli anılarım yer alıyor. Pişmanlığa keşlere ve yer almıyor.
Bazen insan en mutlu olduğu anı hatırlatarak huzur bulmaya çalışıyor. Çerçevede duran tek bir fotoraf

Üst Alt