Biraz Gülmeye Hazır mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
Biraz Gülmeye Hazır mısınız?
Biraz Gülmeye Hazır mısınız? Gaffurun En Çok hit alan replikleri - sen benim arkadaşlarımı begenmüyormüsün?? -Bi akşam bize gelsene? -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun ... Ne Ayak ? -beni niye beklemedin?? beni beğenmiyor müsün?? -Ölümüne KankayiZZZZZ -Saçlarını uzatsan süper olcak -beni niye çagırmadın Beni beğenmiyormusun? Gaffurun En Çok hit alan replikleri - sen benim arkadaşlarımı begenmüyormüsün? -Bi akşam bize gelsene? -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... Ne Ayak ? -beni niye beklemedin?? beni beğenmiyor müsün ? -Ölümüne KankayiZZZZZ -Saçlarını uzatsan süper olcak -beni niye çagırmadın Beni beğenmiyormusun ? Gaffur Aksoy Kimdir; Gaffur 1 anasi 1 babasi 2kız kardeşiyle yaşıyan kapıcıdır (kapıcının ogludur ) (fasla bilgi yok) hobileri ; 1. hobisi, beğendiği cinayet haberlerinin koleksiyonunu yapar. 2. hobisi, dans etmek (electric boogie)(kendisini ifade ediş tarzıymış, babası öyle diyor) Gaffır: Hadi gak gidiyoz.. Burhan: Nie böle oluy ki? Nie bööle yapiysun, Gaffır: Yohsa beni beğenmiymüsün? B: Hiç olur mu öle şey. G: Hadi gak gidiyoz, B: Nereye ? G:Hani dün demiştin ya, kafeye, B: Nier böle diysun, gel içeri G; Yohsa benden utaniyur musun? Yoksa beni sevmiyrmusun. Bi sakıncası mı var, gaffur:bundan sonra kendine dikkat et burhan:niki nie öyle dedin gaffur şimdi gaffur:anladın sen onu:d burhan:gaffur sen saf alkolmü içiosunn gaffur:yok kanka portakal suyu ile karıştırıp içiom burhan:hea:D Gaffur sen deprem erzaklarımızla napıosun Demleniyorum Bi sakınçası mı war Gaffur sen saf alkol mü içiosun Yok be kanqa portakal suyuyla karıştırıorm eeelll baş parmak öpücüüüü yaklaaaaşşş taaak taaak arkayı dööönn vıdı vıdı vıdddıııı elektrik bugiiii zıplıyoruuuzzz ölümüne kankaaayııızzzzz çöpü almaya kapıya geliyorum, çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... ne ayak ? "Allahım sıniyı mısın, sıniyi mısın beni" dün ahşam maç izlemeye Sacit i çaırmışın. Beni niye çaarmadın? Beni beyenmüyur mısuun? ayy duymamışımdır gaffur niye böle düşünüyösün beni cok üzüyösun amaaaaaaaa

goklerinhakimi

goklerinhakimi

Üye
yaa bunların çoğu aynı ama okuyabildim komik sayılır:oke:

Altun.

Altun.

Üye
bu nedir yaa??!! gülmeye hazırlanmıştım ama gülemedim

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
bu nedir yaa??!! gülmeye hazırlanmıştım ama gülemedim

sana özel eleştiri sayfası açmak lazım maşallah benim açtığım tüm konuları eleştirmişsin.olsun reklamın iyisi kötüsü olmaz:):D

blackmetalic

blackmetalic

Üye
bazıları ayı ama emeğin için saol......

iremm

iremm

Üye
beni begenmiyör müsün? (zuzu konuyu beğenmeyenlere diyomuş:ehe)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...