biraz anlayış olsa ne olur?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musty522

Üye
    Konu Sahibi
biraz anlayış olsa ne olur?
Arkadaşlar dün bir konu açtım ve hemen apple fanı yaptılar beni orda yazılanları okumamışlar herhalde ben samsung hastası birisiyim ve beni apple ci yapmanız hic hos degil ben sadece google play storedeki uygulamalarin apple storedeki uygumlamalardan daha verimsiz calistigini ve apple storede daha cok uygulama oldugunu söyledim ve bir daha sunuda belitiyim şuan samsungun önüne gecilmez fakat gorunuse bakilirsa cogu arkadaş beniyanlis anlamış ve konumun bir tartisma konusu gibi süs verilip kapanması ayrı bir ayıp neyse bundan sonra acmayiz bir daha böyle konu çünkü anlayış yok ;)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
konu amacından sapmış ve silinecek mesajlarla konuda mesaj kirliliği oluşacaksa konu kilitlenir. Yoksa hiç bir üyenin konusunu kilitlemek için herhangi bir süsleme gayretine girmeyiz.Ayrıca konu ve mesajlarınıza yapılan yönetimsel moderator ve admin işlemlerinden memnun değilseniz ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız yönetici eylemlerini de şikayet edebilirsiniz. Bu konunuz da bölümle ilgisi olmadıgı için kilitlenmiştir. :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt