Bırakıorummmm.......

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BuqraFeb

Üye
    Konu Sahibi
Bırakıorummmm.......
Arkadaslar herkes allaha Emanet olsun...Nega Beni banlarsan cok sevinirim bidaha girmemi engellemis olursun...Bana karsı asırı tepki verilmesi istenilmedigimi hissettirdi...Bugune kadar Bana hep destek Olan Zero'ya yani aramızda (Zero Baba'ya) cok tesekkur ederim...Herkese ii eglenceler....

ibonline

ibonline

Üye
bugrafb1907 ac cok tanırım seni hayrola kardeş
sorun neyden ibaret
bizlik bir iş varsa pmden ulaş
iyi geceler

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Eger bırakmanın sebebi bensem açıkça soyle

Zero

Zero

Üye
Kişisel bir problem varsa bunu siteye yansıtmayalım arkadaşlar.. ;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sana karşı aşırı tepki verilmesinin nedeni sitede kurallara uymadığın için ve seni uyaran arkadaşa ters cevap yazdığın için tepki aldın, İstenmediğin falan yok ama gitmek isteyen zorla tutulmuyor burda.

emreakcali

emreakcali

Üye
burda entirika dönüyür yaw entirika koskoca osmanliyi yikti osmaliyiiii

Caine

Caine

Üye
ben bişey anlamadım. ama umarım ki gs ve fb kavgasi değildir :( sadece aklımdan gecti bir an

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kişisel sorunları PM ile halletmeye çalışalım. ;)

Ayrıca linkteki sebepten ise çok yanlış bir karar.

emreakcali

emreakcali

Üye
pekte alinganmis :wacko:

Caine

Caine

Üye
ya arkadaşlar gözünüzü seviyim yapmayın. sadece bu yüzden siteden ayrılıp veya birbirinizi kırmaya değmez. bende arada bir böyle yanlışlıkla 2 kez cvp yazıyorum ama pm attırıp kaldırtıyorum. ya kendinize dert etmeyin. cidden böyle bir sebep yüzünden arkadaşlığınızı bozduysanız helal olsun :( iyi geceler

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bugra o yüzden siteyi bırakmaz ama belkide öle bi tepki görünce hemde yakın arkadaşlarından belki o yüzden olabilir...

altan sen kendini suçlama haaa..

Salihyet

Salihyet

Üye
sn. _altan_ ,ve bugra sölerim size :
1-Altan bence daha pozitif ol ve sitenin kuralları çerçevesinde davran.
2-Bugra bu kadar alıngan olma.
3-emreakcali'nin söylerdiklerinede %100 katılıyorum çok haklı.
4-Bugra bu lafımda sana sitenin admini'de bir üye sayılır(hemen hemen),her konuyu görüp her zaman aktif olmaları zor,herkesin işi gücü var sitede aktif olan her hangi bir moderatör'de konuya el atabilir herşeyi negative'den beklemeyin.

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
yeri geldiğinde bugra da hata yapanları uyarabilir...bunu bizde yapıyoruz....sonuçta güzel bi dille ikaz edince ortada sorun filan kalmıo...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt