bir zombi hikayesi

Sponsorlu Bağlantılar

bigbeyin

bigbeyin

Üye
    Konu Sahibi
bir zombi hikayesi
2022

bölüm 1

tarih 28.05.2015 rusyadaki abd büyük elçiligi saldırıya ugradı.
Buna misilleme olarak abd moskovadaki bazı yerleşim yerlerine hava saldırısında bulundu.
ve 3.dünya savaşı başladı.

30 temmuz 2020 abd köşeye sıkıştı tüm müttefikleri karşı saflara geçti.

1 mart 2021 abd son kozu olan c784 biyolojik füzelerini tokyo,moskova,berlin ve pekine yolladı

3 mart 2021 abd sonunda savaşı kazandı

27 mart 2021 abd zafer sarhoşlugu yaşarken tokyo,moskova,berlin,pekin deki ölüler canlandı ve her canlıya saldırmaya başladı saldırdıkları canlılar ise çok geçmeden diger canlılara saldırmaya başladı

23 nisan 2022 abd georgia,teksas ve hawai eyaletleri hariç tüm ülke ve eyaletler düştü

20 mayıs 2022 georgia surları yıkıldı

23 mayıs 2022 hayatta kalan insanlar georgia'nın merkezi olan atlantaya sıgındı

ben nick ve arkadaşlarım april,peter ve isaac atlantaya sıgınan insanlardanız atlanta ilk başlarda güzel bir yerdi ama şimdi çok degişti artık kurallar çok başkıcı ve çok katı oldu bu yüzden arkadşlarım ve ben hawai eyaletine gidecegiz.ama bu hiç kolay olmayacak

devam edecek

eger beğendiyseniz devamını ve daha falasını facebook sayfamızda bula bilirsiniz sayfayı sizler begendikçe begendikçe yeni hikayelerin devamı gelecektir şimdiden :tşk:

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Kronolojik sıralama yapmışsın sanki Tarih dersindeyim :ehe

Arkadaş okuduğum gibi sıkıldım, git Doctor Who, Person of Interest izle sana iyi gelir ;)
Giriş gelişme sonuç aksiyon hiçbirşey yok. Valla yukardaki verdiğim dizileri izle.

bigbeyin

bigbeyin

Üye
    Konu Sahibi
tamam olur kardeş izlerim :oke:

codblackops2

codblackops2

Üye
Daha mantıklı şeylerle uğraşsan daha iyi olur :D