Bir Tavsiye İsteği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adsız123456

Üye
    Konu Sahibi
Bir Tavsiye İsteği
-3G
-Wi-Fi
-
Kamera
-Dokunmatik ekran
-Hafıza İle Sınırsız Sesli Video Kaydedici
-
Bluetooth
-Tv-Radyo(olmasada olur :evet: )

bu özellikde markası fark etmez (her türlü olur ) 500 TL kadar fiyatlı bildiğiniz bir telefon varsa ve söylerseniz çok memnun olurum.

tron45

tron45

Üye
samsung galaxsi yeni versiyon

kol@j

kol@j

Üye
seç beğen al...

kardeş ne istediğini bildiğin ve istediğin hakkında güzel bilgiler vermen hoşuma gitti

şimdiden hayırlı olsun

ritachi

ritachi

Üye
walla ben 5800 kullanıyorum ve bu saydığın özelliklerin hepsi var ve kullanırken hiçbir sıkıntı çekmedim tavsiye ederim :oke:

hoss

hoss

Üye
iyi bir dokunmatik ekranlı telefon istiyorsan bu konuda kapasitif ekranlı telefonları secmende yarar var , galaxy gio veya x8 den birini al :oke:

• Beğen
Tepkiler: emreilhans
gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
I8910 hd samsung o civarlarda ve alabilecegin en guzel tlf . dokunmatigi super ozellikleri zaten saymakla bitmez hd video ceken 8mp kamera

emreilhans

emreilhans

Üye
kapasitif al alda zor bulursun o özellikde . 2.el temiz güzel bi wave 2 uygun fiyata bulrusn 550-600 filan

Starsley

Kolaja katılıyorum..

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Galaxy gio mını gibi cihazlara bak:oke:

61semih

61semih

Üye

CorbyPro*

Üye
Samsung Corby Pro Fazlası Bile Var QWERT Klavyeli KullanışLı Bi Telefon :oke:

technoblue

technoblue

Üye
lg optimus me öneririm sana. oldukça iyi bir smartphone. wifi, 3g, kapasitif dokunmatik ekran, 32 gb'a kadar arttırılabilir hafıza, 3 mp kamera, fm radyo gibi özellikleri yani aradığın özelliklerin hepsi mevcut. artı olarak android 2.2 froyo işletim sistemi kullanıyor. fiyatı da 450 tl civarında sanırım. gönül rahatlığıyla alabileceğin bi telefon diyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...