Bir sürü java programlar

Sponsorlu Bağlantılar

hll93

hll93

Üye
    Konu Sahibi
Bir sürü java programlar
BARKOD OKUYUCU HEMDE JAVA

Barcoder = java barkod okuyucu barkod kodunu yazıoruz bıze cınsını ulkesını falan verıo
Mobile converter = uzunluk bırmlerını bırbırı cınsınden buluor
Bt clıent = PC nızı tel den yonetın!
Dr.colur =Renk korlugu testı
Kolesterol. =Kolesterol. testı
Sunmdm=Bazı yerlerın gunes ve ay saatlerını gostern bı program.

FİLEFLOCK - JAVA DOSYA ŞİFRELEME PROGRAMI

Bu programla java uyumlu telefonlardaki dosyalarınız sifreleyebilirsiniz.
Uygulama baslangıcında, program sizden sifre girmenizi isteyecek.
Eğer, bir kere erişime izin ver seçenegine "Hayır" derseniz, dosyalarınıza o andan sonra erisim yapılmıyor. Uygulamayı tekrar yüklemeniz gerekiyor bu durum olursa.
Bazı Nokia telefonlarda ise, "Veri Okuma"&"Veri Yazma" ayarını, "Her Zaman" olarak ayarlamalısınız. Yoksa, Erişim engellendi hatası alırsınız.

LAVELLA MOBİLE RADİO 1.2 JAVA

Lavella MobileRadio V1.02 Java

Bağlantı aracığıyla sizlere Radyo dinleme imkanı sunan java uzantılı s603rd programıdır..

JAVA TABANLI MSN LİVE

arkadaşlar eger java tabanlı telefonunuz varsa 'livemsn' en iyi msn programlarından biri.çünkü saatte bir kontör yiyiyor bence çok az...BAZI UYUMLU TELEFON MODELLERİ:5200,5300,5700,6230i,6131 vb.. gb java tabanlı telefonların hepsi destekler:

LİNK:

JAVA MP3PLAYER

nerden isterseniz ordan indirin

İŞTE SON NOKTA JAVA TV

evet beyler şaka gibi ama gerçek ben çalıştırdım tek sorunu var kulaklık takılması lazım çekmesi için

ama ilk üye olman lazım bende 4-6 kontör gitti helal olsun cam gibi izliyom

BLUETOOTH MESENGER JAVA

ıklaması: Bluetooth`da mesajlaşmak artık mümkün. Hem de anlık. Mesela arkadaşınızla aynı apartmandaysanız hiç aramadan direkt ona Bluetooth`tan mesaj atabilirsiniz. Fakat karşı tarafın da Bluetooth`unun açık olması gerektiğini de unutmamalısınız. Aynı anda birden fazla kişiyle mesajlaşmak mümkün Biriyle mesajlaşırken aynı Windows Live Messenger`da olduğu gibi onu askıya alıp, başkasıyla konuşmaya başlayabilirsiniz. Uyarılar Tek kötü özelliği; mesajlaşılması gereken herkes de bu program yüklü ve açık olmalıdır. Yani zorunlu olarak o kişiyi programı açması için uyarmalısınız. Fazla şarj kullanmaktadır Bir Java programı zaten tek başına şarjı götürürken, bir de ayrı bir şarj canavarı olan Bluetooth aynı anda çalışınca şarj kısa süreli dayanmaktadır. Programı kullanırken bunları da göz önünde bulundurun

Emeğe Saygı ...

Link :

JAVA DOSYA GİZLEYİCİ

programı telefonunuza kuruyorsunuz.
messiah çalıştırıldığında seçim kısmından, Setting (Ayarlar) kısmına gelip
lock edilecek Videolar ve lock edilecek Resimler klasörünü tesbit etmek için, Browser açılacak,

Telefonununuz browserinden gizlemek istediğiniz videoların adresini buluyorsunuz, ve Klasörün üzerine gelip bu klasör gizlemek istediğim
Resim klasörümdür veya Video klasörümdür deyip belirliyorsunuz.
artık gerisi messiaha kalıyor,

Messiahı çalıştırdığınızda, seçim kısmında karşınızda 7 adet seçenek çıkıyor.
Encrypt İmages (ayarlarda belittiğimiz resimler klasörünü lock eder)
Decrypt İmages (ayarlarda belittiğimiz resimler klasürünü unlock eder. açar)
Encrypt Videos (ayarlarda belittiğimiz video klasörünü lock eder)
Decrypt Videos (ayarlarda belittiğimiz video klasörünüğ unlock eder. açar)
Settings (ayarlar)
Help (yardım)
About (hakkında)

Kullanımıyla ilgili ufak bir hatırlama yapayım.
şimdi benim telefonumun video klasörü, şudur.
memory stick içindeki:\MSSEMC\Media files\video
eğer ben bu klasörü lock edersem bu klasör içindeki kamera çekimlerimide gizlemiş olurum.
Ben bunun için şöyle yaptım.
F:\MSSEMC\Media files\video içerisine
iki adet alt klasör daha oluşturdum.
Normal videolar
Özel videolar
\MSSEMC\Media files\video\özel videolar kitlerken sadece bu klasörü kitliyorum.

Nedenide, Eğer Video klasörünün tam***** kitlersem diğer videolarıma ulaşmayıda engellemiş oluyorum.

Nokia s40 3100, 3220, 5140, 6230, 6610, 7210, 7600, 6230... , Sony Ericsson s700, k700 ... ve Siemens S65 ve benzer tüm java uyumlu telefonlar için dosya gizleme programı

TÜRKİYE ANSİKLOPEDİSİ

Ülkemiz hakkında tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz uygulama...

WİNRAR.JAR İŞTE

Rar dosyasının jar uzantılısını buldum... Yani bu proyu S60 V2 , v3 lerde kullanabilir.. Sevgiler

10 TANE JAVA PROGRAMLAR

Çeşitli birkaç java uygulaması

İŞTE 66 TANE S40 PROGRAMLAR

66 TANE S40 JAVA PROGRAM

Tam 66 tane program. İçinde programların diğer versiyonlarının, jad dosyalarının, kiminin görüntüsünün bulunduğu dev arşiv sizlerle... Buyrun indirin. Bu şekilde paket halinde verilmemiştir herhalde. Programların isimlerini aşağıdaki görüntülerden görebilirsiniz. İyi programlar.

KONUŞAN SAAT HEMDE TÜRKÇE

buyurun size türkce konusan saat java uygulamasi

FACE WARP JAVA

Bu Program sayesınde kayıtlı olan fotograflara efekt ekleyebilirsiniz.
Hatta program acılırken kamerada acılıyor Capture (cek) secenegı de var ama Foto cekmıo

uygulama erisiminden Tum ayarlara Her zaman sor Diyoruz

İŞTE JAVADA WORD VE EXCEL AÇILO

Artık Office Word ve Excel dosyalarını java telefonda açabileceksiniz. Bugüne kadar birçok arkadaş göndermişti gruba ama telefona yüklememe rağmen bir türlü açamıyordum. Ama artık açabiliyorum. Aynı sorunla birçok arkadaşın karşılaştığını da biliyorum. Sorun şu: dosyayı telefonda açmaya kalkınca "uygulama erişim izni yok" diyor ve "uygulama hatası" deyip kapanıyordu.

Arkadaşlar bu sorunu halletmek için dosyanın üzerine sağ tıklayıp "Uygulama Erişimi" ne tıklıyoruz. Ve ordaki bütün uygulama seçeneklerine (iletişim, veri, otomatik başlat ve bunların alt seçeneklerine) bir ayar yapıyoruz. İster "herzaman sor" deyin ister "herzaman izinli" deyin. Önemli olan bir ayar yapmış olmanız. Ben sadece İletişim kısmındaki Bağlantı seçeneğine "herzaman izinli" diyorum. Diğer seçeneklerde zaten herzaman izinli seçeneği kapalı. Dedimya önemli olan bir ayar yapmak. yani izin verin de nasıl verirseniz verin. Sonra göreceksinizki bu güne kadar yükleyip de bu hatadan dolayı çalıştıramadığınız programlar çalışacak. Bu yolla hem DocViewer hemde JzipMan ve MobilRar programlarını çalıştırdım. Javada word/exel açıldığını, zip ve rar dosyalarını çıkartıldığını görünce insanı bir secinç alıyor

Tabi bu programlar dosya açacağınız zaman habire izin istiyor. evet tuşuna basmaktan bir hal oluyor insan. Bunuda kendiniz pratik olarak klasörleme tekniğiniz ile ayarlarsınız. bu tip belgelerinizi en çabuk ulaşabilecek klasöre kaydedersiniz.

Buyrun link burda (üç program) 6300 da üçü de çalışıyor

İNGİLİZCE TÜRKÇE SÖZLÜK JAVA

K700 İÇİN WMP 11 KUMANDA RENK RENK

wmp telefona hicbir dosyaya girmeden direk telefona atin kumanda bolumune gidiyor pc den blutoot mouse hd ye tiklayartak K700 ile wmp i kumanda edebilirsiniz

JAVA OYUNLARI PCDE SESLİ OYNAYIN

Evet arkadaşlarlar indireceğiniz dosyada tüm cep telefonları için üretilen java oyunları pc de oynatır sesli olarak java programlarıda pc de açabilirsiniz artık oyunları pc de oynayıp beğenirseniz cebe atarsınız programı yükledikten sonra jar dosyaların simgesi değişiyor oyuna çift tıklayıp oynayın programın boyutu 1 mb tır...kolay gelsin...

OPERA MİNİ

JAVA WİNAMP HER ÇÖZÜNÜRLÜKTE

bu 128x160 için
bu 178x220 için
bu240x320 için
arkadaşlar umarım beğenirsiniz. bi teşekkürü çok görmeyelim.sevgiler paylaştıkça büyür.saygılar

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: moğol, süleyman46, fosfor09 ve 114 diğerleri

dumus

Üye
saol kardes tesekür

87_basketçi_58

87_basketçi_58

Üye
cok sağol kardeş

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
cok teşekkürler

bozkurt-_-18

bozkurt-_-18

Üye
saol arkadaş arayıp bulamadığım programlar bunlar

hll93

hll93

Üye
    Konu Sahibi
önemli deil arkadaşlar :)

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Güzel paylaşımeline saglık

--------------- Ekleme ---------------

Güzel paylaşım eline saglık

turkyaman

turkyaman

Üye
teşekkürler

yasin_1919

Üye
çok teşkür:D:D

insan03

Üye
bu java tv 6300 da çalışıyormu hemen cvp lütfenn

038_kayserili_

038_kayserili_

Üye
cok saol emegine saglık

ixamar

ixamar

Üye
tşkürler

emirhan055

Üye
tesekkurler kardesim

nisren

Üye
kardeş sağolda tv programı çalışmıyor tam anlatırmısın

poyraz_216

Üye
ellerine saglık heval

krş40

krş40

Üye
çok teşekkürler:maxicep:

poyraz_216

Üye
ellerine saglık heval

HUSKY10

HUSKY10

Üye
teşekkürler fakat

JAVA DOSYA GİZLEYİCİ

programı telefonunuza kuruyorsunuz.
messiah çalıştırıldığında seçim kısmından, Setting (Ayarlar) kısmına gelip
lock edilecek Videolar ve lock edilecek Resimler klasörünü tesbit etmek için, Browser açılacak,

Telefonununuz browserinden gizlemek istediğiniz videoların adresini buluyorsunuz, ve Klasörün üzerine gelip bu klasör gizlemek istediğim
Resim klasörümdür veya Video klasörümdür deyip belirliyorsunuz.
artık gerisi messiaha kalıyor,

Messiahı çalıştırdığınızda, seçim kısmında karşınızda 7 adet seçenek çıkıyor.
Encrypt İmages (ayarlarda belittiğimiz resimler klasörünü lock eder)
Decrypt İmages (ayarlarda belittiğimiz resimler klasürünü unlock eder. açar)
Encrypt Videos (ayarlarda belittiğimiz video klasörünü lock eder)
Decrypt Videos (ayarlarda belittiğimiz video klasörünüğ unlock eder. açar)
Settings (ayarlar)
Help (yardım)
About (hakkında)

Kullanımıyla ilgili ufak bir hatırlama yapayım.
şimdi benim telefonumun video klasörü, şudur.
memory stick içindeki:\MSSEMC\Media files\video
eğer ben bu klasörü lock edersem bu klasör içindeki kamera çekimlerimide gizlemiş olurum.
Ben bunun için şöyle yaptım.
F:\MSSEMC\Media files\video içerisine
iki adet alt klasör daha oluşturdum.
Normal videolar
Özel videolar
\MSSEMC\Media files\video\özel videolar kitlerken sadece bu klasörü kitliyorum.

Nedenide, Eğer Video klasörünün tam***** kitlersem diğer videolarıma ulaşmayıda engellemiş oluyorum.

Nokia s40 3100, 3220, 5140, 6230, 6610, 7210, 7600, 6230... , Sony Ericsson s700, k700 ... ve Siemens S65 ve benzer tüm java uyumlu telefonlar için dosya gizleme programı

benim telefonda böyle seçenekler çıkmadı.

--------------- Ekleme ---------------

Birde türkçe konuşan saatte virüs var

dikkat :@:@:@

osman özer

Üye
sağolun

ttrrkk

Üye
acayip teşekkür ederim eline sağlık

Üst Alt