Bir sonraki Lumia?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Bir sonraki Lumia?
Arkadaşlar mağlum bilmeyen kalmadı L920 alacağım fakat aklım karıştı. Yeni Lumia'lar tanıtılacakmış sanırım.. E ben bu L920'yi Kasımda alsam, daha üstün donanımda Lumia çıkarsa mağdur kalacağım. Bilen var mı bir sonraki Lumia hangi yıl ve ayda çıkacak?

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Şubatta çıkabilir MWC de.

Kerim.

Üye
teknoloji nankördür diye buna diyorlar

Tepkiler: kullanıcıadları

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Alayım o zaman.
zaten 2 sene yeter bu donanıla.

Yeterde ben 4 çekirdekli olan modelleri Ocakta CES'te ya da şubatta MWC'de bekliyorum Çünkü Lumia 920 tam olarak bir tepe cihazı değil.Daha çok Orta üst, üst seviye bir cihaz ama tepe cihazı -bence- değil.Tabi her halükarda memnun olursun orası ayrı.

Bu kadar takma bunlara Sword Art Online'da dehşet bir bölüm geldi yaklaşık 5 kere üst üste izledim ve en az 1 hafta etkisinde kalacağım bu tarz önemli konulara kafa yor biraz Mesela Asuna öldü mü ölmedi mi bunlar önemli konular sonuçta

- - - Eklendi - - -

Arkadaş daha üstün demiş ama. Ben üst segmentden bahsediyorum

Oda dediğin gibi tepe cihazı gelmeyebilir onun yerine sadece orta ve alt seviye cihazlar tanıtılabilir demiş.Ama bence MWC ya da CES'te gelecek.

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Arkadaş daha üstün demiş ama. Ben üst segmentden bahsediyorum

gelebilir işte belli değil 4 çekirdekli bir lumia bile çıkarılabilir Ezgi bence al bekleme o cihazla tek farkı çipset olur 920 nin zaten e oda sana çok rahat yeter dert etme

Tepkiler: kullanıcıadları

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Çıksında bari, karşılaştırmaları izleyelim biraz. :P Baktık Ip ve S3 kadar stabil hemen alırım.. Değilse ces'i beklerim.

Çıksında bari, karşılaştırmaları izleyelim biraz. :P Baktık Ip ve S3 kadar stabil hemen alırım.. Değilse ces'i beklerim.

CES'i beklemişken MWC'yi de beklersin artık Ama bence o kadar dayanamayacak ve koşa koşa almaya gideceksin çıktığında

doctorrr

Üye
aablıcım sen konu açmıştın bi' ara alıcan yani dimi aklının köşesinde başka tel varmı?

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Canım işte karşılaştırmaları bekliyorum.
-Nokia Lumia 920
-Samsung Galaxy S3 (Buz dolabı)
-HTC One X
-Iphone 4S

kasımda tekrar bir karşılaştırıp alacağım. Ama lumia önde şuan gözümde.

doctorrr

Üye
sana bi' iphone iyi gelir be abla ha yani one x gs3 lumia falan bunlar kaba cihazlar ama yinede...

4 çekirdekli ve daha güçlü gpu'ya sahip Lumia'lar gelebilir acelen yoksa bekle derim

15097

Üye
Canım işte karşılaştırmaları bekliyorum.
-Nokia Lumia 920
-Samsung Galaxy S3 (Buz dolabı)
-HTC One X
-Iphone 4S

kasımda tekrar bir karşılaştırıp alacağım. Ama lumia önde şuan gözümde.
s3 buzdolabına mı benziyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...