Bir sekilde hafiza karti ile usb bellegin yerini degistirdim ama nasil

Sponsorlu Bağlantılar

orome2

Üye
    Konu Sahibi
Bir sekilde hafiza karti ile usb bellegin yerini degistirdim ama nasil
Arkadaslar telefonla ugrasiyordum bi ara gorev yoneticisinden kayit yerine baktim usb bellek 3.12 gb sd kard 1.81 gb gozukuyor. Bu isime yaradi ama nasil yaptigimi hatirlamiyorum. Hatirlamam lazim cunku 16 gb hafiza karti alacagim ayni sekilde olmasini istiyorum. Yani 16 gb bellekli bir galaxy mini 2. Bilgisi olan var mi? Umarim cevap gelir.

custave

custave

Üye
Arkadaslar telefonla ugrasiyordum bi ara gorev yoneticisinden kayit yerine baktim usb bellek 3.12 gb sd kard 1.81 gb gozukuyor. Bu isime yaradi ama nasil yaptigimi hatirlamiyorum. Hatirlamam lazim cunku 16 gb hafiza karti alacagim ayni sekilde olmasini istiyorum. Yani 16 gb bellekli bir galaxy mini 2. Bilgisi olan var mi? Umarim cevap gelir.

:alkismucit bu arkadaş dikkat edelim:alkis peki biz nasil yapicazz??

tekwandocu

Üye
arkadaslar pc hdd sinde boyle yanlislikla 512mb yi 500 gb yapan adami ulke disina surduler. Bunu cozersen cok faydali olursun kardesim

orome2

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar pc hdd sinde boyle yanlislikla 512mb yi 500 gb yapan adami ulke disina surduler. Bunu cozersen cok faydali olursun kardesim
bir dosya var. vold. ... diye gidiyor. Onu indirdim telefona. Sonra root explorer ile kopyaladım sistem dosyalarından etc de yapıştırdım. Yukarıda r/w yi r/o yaptım öyle oldu sanırsam. Da adamı niye ülke dışına sürmüşler :(

Üst Alt