Bir şarkı lazım son zamanların

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yabancı baslı bir şarkı lazım ıslık gibi ama 2014 olduna eminim dıdıdıı dııt dııt dıııı ıslıkla deneyin bi bunu aynı şekilde :)))
 
Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Maroon 5 - One More Night
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Shazam Where? :hmmm
 

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt