Bir program arıyorum!!!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umut_87

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar İOS için bir program arıyorum. Kısaca derdimi şöyle anlatayım; şimdi odamın her tarafında 3G çekmiyor mesela hız ölçer gibi bir program olacak bulunduğum noktada internetin Edge mi 3G mi 3G+ mi çektiğini gösterecek. Böyle bir program var mı? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
 
Karanlık97

Karanlık97

Üye
>> Bu dediğine yakın...

Birde senin dediğin speedtest.net sitesinin böyle birşeyi vardı 3G ile alakalı onuda bir araştır...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt