Bir numaraymış!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XMEN_43

XMEN_43

Üye
    Konu Sahibi
Bir numaraymış!


Hacettepe maçının uzatma dakikalarında takımını 10 kişi bırakan Volkan´ın bir özelliği daha ortaya çıktı.
Serdar’ın ayrılmasıyla kalede tek tabanca kalmasına karşın, kötü huylarından vazgeçmeyen ve Hacettepe maçının uzatma dakikalarında hakemle girdiği diyalog sonrası yine takımını 10 kişi bırakan Volkan’ın bir özelliği daha ortaya çıktı. Oyundan atılınca, kazağını kaleye geçen Yasin’e veren milli kalecinin sırtının tam ortasındaki dövme dikkat çekti. Volkan, sırtına Çince bir dövme yaptırmıştı. Dövme değil ama yazılanlar, onun nasıl bir ruh hali içinde olduğunu gösteriyordu. Çünkü dövmede, “1 Numara” yazıyordu Çince. Volkan, değerlendirmeyi başkalarına bırakmamış ve kendisini en iyi olarak gördüğünü sırtına işletmişti.
 
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Abartmışlar ya.Adam kaleciliğini temsil etsin die 1 numara yazdırmıştır.
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Abartılmış Bence Biraz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt