Bir numaradan gelen çagrı ve sms engelleme..!!

Sponsorlu Bağlantılar

chn99

Üye
    Konu Sahibi
Bir numaradan gelen çagrı ve sms engelleme..!!
Arkadaşlar telefonumda black list&kara liste diye bi özellik yok ve ben 1 numaradan ne çagrı nede sms almak istemiyorum bunun için yapılacak bi şey warmı ? bilen warsa yardımcı olabilirmi ? şimdiden çok tşk ederim..

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Telefonunun nokia ise 3. parti yazılımlarla bunu yapabilirsiniz. Fakat bu programlar karşı tarafa herhangi bir anons sağlamaz normal telin açık olduğunu karşı taraf anlar mesaj gönderdiğinde iletim raporu gelir telefonunuzdaki program sadece bunların size görünmesini engeller.

paradox07

paradox07

Üye
Ben de zamanında çok araştırdım ama öyle bir şey yok sanırım.müşteri hizmetleri öyle bi hizmetimiz yok demişti bana

_erdal_

_erdal_

Üye
programlarla istediğin çağrıyı engelleyebilirsin mesajlara gelince tek bi numarayı engelleme yok bütün numaralardan gelen mesajları engelleyebilirsin

paradox07

paradox07

Üye
Internetten telefonuna göre program bulabilirsin ama bulmak da çok zor

pegasussss__67

Üye
Arkadaşlar telefonumda black list&kara liste diye bi özellik yok ve ben 1 numaradan ne çagrı nede sms almak istemiyorum bunun için yapılacak bi şey warmı ? bilen warsa yardımcı olabilirmi ? şimdiden çok tşk ederim..

numaranız türkcellse kişiye özel
sms engelliyebiliyorsunuz.2222 smsengelle0532.......
Yazıp yollamanız yeterli engellemek istediğiniz numaranın oparötörü önemli değil 99 numarayı engelleyebiliyorsunuz ayda sadece 95 kuruş arama engelleme için ise call blocker yada benzeri bi programı androit marketten indirebilirsiniz.fakat tamamen aramasını engelliyemiyorsunuz.bir çağrıdan sonra meşgule düşüyor.ama bu bile caydırıcı

Üst Alt