Bir Motosiklette 5 Büyük Tüp

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Bir Motosiklette 5 Büyük Tüp

Adana'da bir tüpgaz bayisi çalışanının motosikletiyle 5 büyük, mutfak tüpü taşıması görenleri hayrete düşürdü.

Adana'da bir tüpgaz bayisi çalışanının motosikletiyle 5 büyük, mutfak tüpü taşıması görenleri hayrete düşürdü.

Tüpgaz bayilerinin evlere motosikletle tüpgaz taşıması tüm uyarılara rağmen devam ediyor. Tüpgaz bayileri, motosikletlerin arkasına yerleştirdikleri aparat sayesinde çok sayıda mutfak tüpünü ev ve iş yerlerine servis ediyor. Trafiğin yoğun olduğu Mersin ve Adana'yı diğer ile ve ilçelere bağlayan D-400 karayolunda bir motosikletin arkasındaki aparatla 5 büyük, mutfak tüpü taşınması dikkat çekti. Motosiklet sürücüsü vatandaşların şaşkın bakışları arasında trafikte seyir etmeye devam etti.

doctorrr

doctorrr

Üye
Yurdum insanı işte

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
daha neler var haberlere yansımayan

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
komando04

komando04

Üye
valla bu ne ya

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Çok cahil milletiz çok.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
onun altında kalsa Allah korusun çok tehlikeli motosiklet le taşımak sakıncalı bir tanesini bile.

zombaka

zombaka

Üye
o mator kaza yapsa sadece kendine zarar verse neyse çevresindekilerede zarar vercek gerizekalı

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ben bunlara boşluk doldurmaca haberleri diyorum. Aynı haber aynı kelimeler kullanılarak tüp kamyoneti için de yazılabilir.

"Trafiğin yoğun olduğu saatlerde çok sayıda tüp taşıyan kamyonet görenleri hayrete düşürdü."

Motoru süren kişi kendisine söyleneni yapıyor. İşini kaybetmemek için canını tehlikeye atıyor. Bayinin sahibi her defasında tek bir tüp taşımaktansa hepsini bir seferde taşımanın ekonomik yönünü düşünüyor. Bu tür manzaraları gelişmiş bir ülke olana kadar göremeye devam edecez. Bundan 50 yıl öncesine kadar Türkiye'de tüp kuyrukları vardı. Satın alacak tüp bulunamıyordu. Her şeyin bir anda düzelmesini bekleyemeyiz. Cumhuriyetimiz kurulalı daha 100 sene bile olmadı.

Ben olaya bu yönden bakıyorum.

Astrosman

Astrosman

Üye
Yine mi adana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...