Bir Kuru Ekmeğe Muhtaç Olmak Ne Demek...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
siego and bp

siego and bp

Üye
    Konu Sahibi
Bir Kuru Ekmeğe Muhtaç Olmak Ne Demek...

• Beğen
Tepkiler: catalfleg, Odysseus, jackalx_06 ve 1 kişi daha

jackalx_06

jackalx_06

Üye
içler acısı bir durum ya geçekten çoook üzülüyorum.:( ama elimizden pek birşey gelmiyor.

Odysseus

Odysseus

Üye
Bu nasıl bir insanlıktır. Dünyanın bir kısmı açlıktan ölen insanlar ile doluyken, diğer tarafında sosyete sürtükleri bir gün giydiği tuvaleti ikinci gün giymiyor. Sosyete serserileri ayda bir araba değiştiriyor. Sonra kendilerini birinci sınıf insan sanıyorlar. Hayır !. Birinci sınıf insan, bu şartlarda bile yaşamayı başaran, diğer uzuvlarını kullanamıyor olsa da sadece verdiği iki göz için yaradana şükreden insandır. Benim gözümde israf eden, lüksü yaşamayı kalite sanan insan tiksinilesi insandır.

Allah burada yaşayan kardeşlerimize yardımcı olsun.

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
halimize bin kere şükretmemiz lazım

--------------- Ekleme ---------------

adem abi gerçekten çok doğru dedin 1.sınıf insan onlardır.

huri$

huri$

Üye
:(:(:(

siego and bp

siego and bp

Üye
    Konu Sahibi
Bu nasıl bir insanlıktır. Dünyanın bir kısmı açlıktan ölen insanlar ile doluyken, diğer tarafında sosyete sürtükleri bir gün giydiği tuvaleti ikinci gün giymiyor. Sosyete serserileri ayda bir araba değiştiriyor. Sonra kendilerini birinci sınıf insan sanıyorlar. Hayır !. Birinci sınıf insan, bu şartlarda bile yaşamayı başaran, diğer uzuvlarını kullanamıyor olsa da sadece verdiği iki göz için yaradana şükreden insandır. Benim gözümde israf eden, lüksü yaşamayı kalite sanan insan tiksinilesi insandır.

Allah burada yaşayan kardeşlerimize yardımcı olsun.
cidden tebrik ediyorum seni çok doğru söledin :(

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
milyarlarca insan var bu durumda ALLAH(C.C) hasmıma bile açlık vermesin en kadar kötü bir durum.Yatıp kalkıp halimize şukretmeliyiz:(

siego and bp

siego and bp

Üye
    Konu Sahibi
aynen yha düşünün biz o durumda olsak ne olurdu allah kimseye göstermesin

catalfleg

catalfleg

Üye
:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt