´ Bir Kördüğüm SensizLiğim ve Ölümsüz Sevgim..

• 18 Nisan 2010
  • 755 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kelimeler kalemin ucunda bir kördüğüm sanki.Çözebilsem o düğümü neler yazacak kalemim< Resmi açmak için tıklayın >
    Neler yazdıracak yüreğim kimbilir ! Ama ben yine beceriksizliğimin son demindeyim.Ellerim titriyor ! Düğümü çözmeye çalışırken dizlerimin üzerine yığılıyor biçâre bedenim.Yüreğim'e sıkışan kelimelerin verdiği ağırlığı taşıyamıyor kalemim.

´ Bir Kördüğüm SensizLiğim ve Ölümsüz Sevgim..
    Anla Sevgilim !

Anlaki< Resmi açmak için tıklayın >
    anlat kelimelere mısralarımdaki virgüllerin noktalarıma yaptığı eziyetleri.Kelimelerin< Resmi açmak için tıklayın >
    virgüllerin ve ayrılıkların yaptıkları ; a$k'a < Resmi açmak için tıklayın >
    sevda'ya can çekiştirmek sadece sevgili. Söyle canını yakmasınlar bu sevdanın ! Canım'ı yakıpta acıtmasınlar sen'le dolup taşan yaralı yüreğim'i..Sızlatmasınlar yer yön bilmez zalim kurşunlarla içimi.

Yada söyleme < Resmi açmak için tıklayın >
    Sus !

Dilinin ucunda ez bütün kelimeleri.Çıkamasınlar o iki dudağının arasından.Bir kez de onların yansın canı ! Sen uzat hadi bana ellerini.Tut kaldır yere yığılan biçâre bedenimi.Kaldırda tek tek çözelim kalemin ucunda düğümlenen zalim kelimeleri.Uçurumdan aşağı atıp sonsuzluğa kavuşturalım 'ayrılığa merhaba' dedirten sözcükleri.Alfabeden çıkaralım bizi ayırmayı düşünen kelimelerin sessiz< Resmi açmak için tıklayın >
    sinsi harflerini.

Ya da kelimelerle< Resmi açmak için tıklayın >
    sözcüklerle ve harflerle uğraşmayıp< Resmi açmak için tıklayın >

'Ayrılığı' çıkaralım biz iki kişilik dünyamızdan !

Ve kapatalım kapıları giremesin dünyamıza< Resmi açmak için tıklayın >
    yakamasın canımızı ve ayıramasın sımsıkı birbirine sarılı avuçlarımızı.Gerekirse kapalı kapılar ardından sevelim birbirimizi.Karanlıkta değsin tenlerimiz birbirine.Geceleri Nefesim'e Nefes olsun Nefes'in.Çünkü geceleri sızlıyor yüreğim ! Çünkü geceleri paramparça oluyor hislerim..

Çünkü sevgilim< Resmi açmak için tıklayın >

En çok geceleri acımasızlaşıyor beni bıcak sırtına yatıran< Resmi açmak için tıklayın >

Ya da sırtımdan bıcaklayan 'sensizliğim'..

Rüyalarımın mavisindeyken< Resmi açmak için tıklayın >
    mavisi sen'ken..Karanlığı fırsat bilip karabasanlar çöküyor uykularıma.Yani demem o ki< Resmi açmak için tıklayın >
    ben en çok geceleri korkuyorum sevgili !

Yatağıma serpiştirilmiş iğneler kanatıyor bir zamanlar senin sımsıkı sarıp sarmaladığın bedenimi.Geceleri mısralarla kardeş< Resmi açmak için tıklayın >
    kelimelerle özdeş olan ben< Resmi açmak için tıklayın >
    anlatamıyorum< Resmi açmak için tıklayın >
    yazamıyorum şimdilerde biz'i.. Çözemiyorum mürekkebi bile kurutan kalemin ucundaki o zalim düğümleri !

Hangi mısrada atıldı bu düğüm sevgili ?
    Hangi mısrada bu kadar acımasızlaştı kelimelerin içi ?

Bu kadar severken birbirimizi< Resmi açmak için tıklayın >
    bu kadar bağlıyken birbirimize nedendir kelimelerin bizimle uğraşması ? Nedendir kalemin bir türlü bizi yazamaması ?

Düşünüyorum< Resmi açmak için tıklayın >

Düşünüyorum da..
    Anladım sanırım sonunda !
    Sen dinle yalnızca..

Bizim sevgimiz kalemle kağıda yazılacak kadar küçük ve basit değildi ki ! Bizim sevdamızı anlatabilecek kelimelerin harfleri yoktu çünkü alfabede sevgili.Hadi kaldır kalemi< Resmi açmak için tıklayın >
    kağıdı ve yapıştır dudaklarını ! Ez bütün kelimeleri.Koy hadi elini kalbinin üzerine ve bırak baksın gözlerin gözlerime.. Ve
    Hisset beni sende !

Çünkü ancak o zaman anlayabilirsin< Resmi açmak için tıklayın >

Bu Yüreğin Seni Ne kadar Çok Sevdiğini..

Alıntı

Yazan: Aksi
  2. :aha: süper..Yazıyorum bunu hemen birisine :ehe

3. eheıehı :P

4. teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 21:11