Bir kızla ilk buluşmada neler önemlidir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertankoca

Üye
Kızla ilk buluşma
KADINLAR NELERİ SİNİR BOZUCU BULUYOR VE NELERİ ÇEKİCİ BULUYOR?
Her şeyden önce eğer sosyal iletişim konusunda ustalaşmak istiyorsan, asaıgdaki siteden sana yardımcı olmak için hazırlamış olduğum materyalleri edinmeni kesinlikle tavsiye ederim. Bir çok yerde kadınların "sinir bozucu" lafını kullanmasına şahit olmuşuzdur. Kimi zaman erkeklerin kendileri için kullanılan bu kelime grubu, kimi zamansa erkeklerin YAPTIKLARINDAN kaynaklanıyor.Yıllar sonra ne fark ettim biliyormusun.SİNİR BOZUCU kelimeleri neredeyse her zaman EZİKÇE davranışlarda bulunan erkekler için kullanılıyor.İşte kadınların sinir bozucu olarak nitelendirdiği davranışlara bir kaç örnek:- Telefonla çok sık aramak,- Duygularını ilişkinin henüz başlarında açmak,- Gereğinden fazla eğlenceli olmak (bir başka deyişle şaklabanlık),- Her şeyi gurur meselesi yapmak (mesela yemeğin parasını kadın ödemez diye tutturmak),- Ya da tam tersi her şeyi onun yapmasına izin vermek, dominant olmasına izin vermek,Kiminiz soruyor olabilir. "Burada ne kötülük var ki, sadece ona ilgi gösteriyorum."Asıl sorun da bu işte ÇOK FAZLA İLGİ göstermek, özellikle ilişkinin başlarında kendimiz için yapabileceğimiz en zararlı şey.Dünya' da tek bir doğru yoktur, her şey görecelidir derler. (ben demiyorum)Ama kadınların "ezik"lere karşı çekim hissetmedikleri evrensel bir gerçek.Bunların yerine ağırdan almayı, hayatını daha çekici kılmayı, iletişim tekniklerini öğrenmeyi dene.Kibar ve kendine güvenli olmayı.Biliyormusun, aslında bundan çok daha fazlasını öğrettiğim bir program zaten hazırladım. Lider erkek özelliklerini BİR ANDA karşındaki insana belli edebileceğin müthiş bir formül keşfettim.Ve biliyormusun aslında bu formülü FARKINDA OLMADAN kadınlarla arası iyi olan bütün erkekler kullanıyor. Ancak farkında olmadan yaptıkları için, daha doğrusu sistematik bir hale getirmedikleri için kadınlar konusunda KALICI başarıyı nadiren yakalayabiliyorlar.İşte Sosyal İletişim E-Kitabında tam olarak bu formülü anlatıyorum.Ve çok daha fazlasını...Bir göz atmak istersen aşağıdaki bağlantıya tıkla: tinyurl.com/karizmasirlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt