Bir film arıyorum!

asi430

asi430

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir film arıyorum 1990 yıllara ait olması lazım konu şöyle idi bir kadın var yanındaki adam kuyuya iniyor kayboluyor yukarı ya anlam veremediği bir dilde kağıt geliyor kadın aşşağı ya tekrar yıyecek ve kitap gönderiyor aşşağı dakiler yıne bir mektup gönderiyorlar kitaplardan dili çözmüş placaklar ki dil anlasılabilir ve aşşağı inen adamı tavuk olarak yorumluyorlardı.Gerisini bilmiyorum bilen varsa ismini yazabilir mi aklımı meşgul ediyor yıllardır.Şimdiden teşekürler..
 
minoo

minoo

Üye
Hiç duymadım ben öyle bir film :hmmm
Araştıracağım bunu.
 
asi430

asi430

Üye
    Konu Sahibi
Sarışın bir kadın oynuyor du sonunu hep merak ettim
 
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Şimdi bende merak ettim
 
teknodmr

teknodmr

Üye
Ben daha çok teknoloji, hacker, internet üzerine olan filmleri izliyorum. Paratic.com'un bu yazısında en iyi hacker filmlerinin listesi yer alıyor. Film arayan arkadaşlar bakmanızı öneririm.
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:hmmm
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt