bir fıkrada benden

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

izzet

Üye
    Konu Sahibi
bir fıkrada benden
Günün birinde İstanbul'da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş. Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bari yerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak.Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim.Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş. Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış. Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş. Kaptan, "Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... "Bu Kadıköy-Beşiktaş vapuru".

glegend89

Üye
usta süper, devamını bekliyoruz

izzet

Üye
    Konu Sahibi
beğenmene sevindim ;;)

Adamın biri bayan bevliye mütehassısına muayene için gider.Bayan doktor hastaya derdini sorar. Hasta adam "VALLA DOKTOR HANIM YAPAMIYORUM "der. Doktor hanım hastayı muayene eder, tahliller yapar sonunda reçetesini yazar ve hastayı bir ay sonra tekrar gelmek üzere gönderir. Bir ay sonra hasta adam tekrar kontrole gelince doktor hanım sorar "NE OLDU TEDAVİM İŞE YARADIMI ? ". Hasta "MAALESEF DOKTOR "der. Doktor "ALLAH ALLAH" der. Tekrar aynı muayene ve tahlilleri yapar hastaya reçeteyi düzenleyip bir ay sonra gelmek üzere gönderir. Bir ay sonra hasta tekrar gelir, sonuç aynı. Doktor aynı işlemleri tekrarlar fakat sonuç değişmez. Doktor en son kontrole gelişinde artık yaptığı tedaviden sonuç alamamanın kızgınlığıyla hastaya "GEÇ ODAYA SOYUN "der. Hasta soyunur, doktorda soyunur, bir güzel işi bitirirler. Doktor sinirlenir ve "HANİ ULAN YAPAMIYORDUN" der. Hasta sırıtarak "BULUNCA YAPIYORUM DOKTOR" der.

izzet

Üye
    Konu Sahibi
Baba çocuğuna;
"oğlum Atatürk senin yaşın dayken sınıf birincisiymiş der."
Çocuk ta babasına ;
"evet ama senin yaşındaykende Cumhurbaşkanı" der :artı:

climax

Üye
bulunca yapıyo adam :artı:

C@N

C@N

Üye
zuhaha cok ii doktorlu olana bayıldım

mumya

Üye
süper ya devamını en kısa sürede bekliyoruz :artı:

vormound

Üye
ya yomu bılmedıgım bı fıkra yazacak olan... :(

izzet

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by vormound@Sep 5 2005, 05:06 PM
ya yomu bılmedıgım bı fıkra yazacak olan... :(
[post=155394]Quoted post[/post]​
sen bildiklerini yaz kardeşim ben oona göre ararım :haha: :P

helper007

helper007

Üye
Çok iyi Zuhahahahaha

izzet

Üye
    Konu Sahibi
Sarhoşun biri bir gün elinde anahtarlarla komiserin odasına dalar ve komisere anahtarı gösterek bu sence ney diuye sorar, komiserden cevap alamayınca az önce çalınan arabamın anahtarı der.
Bunun ardından sinirlenen komiser sen ilk başta kendine bi çeki düzen ver üstüne adam gibi bişi gir fermuarını kapat der.
Bunun üzerine açık olan fermuarına bakan adam AAA KARIYI DA ÇALMIŞLAR DER :oke:

goldcrusher

goldcrusher

Üye
zuahahhaha :lop:

blue_hangman

blue_hangman

Üye
:artı: fıkralar muhteşem :artı:

C@N

C@N

Üye
Originally posted by izzet@Sep 6 2005, 12:11 PM
Sarhoşun biri bir gün elinde anahtarlarla komiserin odasına dalar ve komisere anahtarı gösterek bu sence ney diuye sorar, komiserden cevap alamayınca az önce çalınan arabamın anahtarı der.
Bunun ardından sinirlenen komiser sen ilk başta kendine bi çeki düzen ver üstüne adam gibi bişi gir fermuarını kapat der.
Bunun üzerine açık olan fermuarına bakan adam AAA KARIYI DA ÇALMIŞLAR DER :oke:
[post=156212]Quoted post[/post]​
puahahaa abi super baska var mı :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

MiCoX

Üye
eLine sağlık 1. Fıkra çook güzel :PP

yuubi

Üye
hepside birbirinden güzel ellerine sağlık İzzet :artı:

puraq

Üye
koptum yaa hepsi çok süper :D :D

m.ozan

m.ozan

Üye
ilk fıkra çok iyi :artı:

Exalans

Exalans

Üye
Originally posted by puraq@Sep 6 2005, 03:52 PM
koptum yaa hepsi çok süper :D :D
[post=156431]Quoted post[/post]​
gerçekten kıyak olmuş teşekkürler :kop:

izzet

Üye
    Konu Sahibi
Sevmenize çok sevindim sağolun... Dün bilg. da bi problem oldu devamını birazdan eklerim ama ilk başta bilg. ı ayarlamam gerek :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...