--bir emonun gunlugu--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
--bir emonun gunlugu--
sevgili gunluk,
ben emoyum. neyse aglicam simdi sonra yazarim.

sevgili gunluk,
nasil anlatsam ki, ama soylemek zorundayim. bilmelisin bunu. agladim. hem de cok agladim. pembe kukuletali ayicigim kayboldu. o artik yok. uhuhuu.. yine aglicam ben.

sevgili gunluk,
sacimin biraziyla tek gozumu kapadim. ayrica senden nefret ediyorum, bu yuzden kolumu jiletledim.

sevgili gunluk,
benim niye sevgilim yok? pembe siyah damali pantolonum da var yaaa..

sevgili gunluk,
bugun elinde balta olan bi adam bana emcuk diye bagirdi, cok korktum, agliyorum simdi. hatta arkadasim geldi, o da agladi durumuma. simdi yine beraber aglicaz. oje surcem sonra.

gunluk sevgilim,
cok iyi anlasiyoruz seninle. sevgilim olsana. aglarim yoksa. bak agliyorum uhuhuhh.. rimelim akiyo.

sevgilim,
sacimla diger gozumude kapattim, burnumu duvara carptim cok aciyo agladim, dilimi jiletledim bu yuzden, simdi konusamiyorum.

gunluk,
ayrildim bu gun senden. cok agladim, saclarimla gozlerimi kapattim ama ayrildim senden iste. en tatli sabahlar emokrem'le baslar, bunu unutma. bir gun geri donucem. kirmizi oje surdum bi de.

ya gunluk,
ben ahmet yildiz olmedi den hoslaniyorum. ikimiz cok mutlu bi cift olucaz. askim bekle beni. seni sefiyomkee

bohuhuhuu gunluk,
sevdigim adam gay cikti bohuhuuhuu.. saclarimin fonu de gitti bu arada.

Tepkiler: Necmati

Dafny

Üye
en tatli sabahlar emokrem'le baslar
supermş

batuone

Üye
gunluk sevgilim,
cok iyi anlasiyoruz seninle. sevgilim olsana. aglarim yoksa. bak agliyorum uhuhuhh.. rimelim akiyo.

Utku

Üye
bohuhuhuu gunluk,
sevdigim adam gay cikti bohuhuuhuu.. saclarimin fonu de gitti bu arada.

batuone

Üye
emolara çok acıyorum yahu

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
bohuhuhuu gunluk,

Perfect!

Üye
maxicepte değişik bi emo tutkusu var.

nereye baksam emo konusu çıkıyo

qirL1903

Üye
Bu ne ya resmen kötülemisler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...