Bir Bilim Adamının Deney Raporu:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
1.gün : Fare uzun sure labirentin icinde dolandı ama peyniri bulamadı. İçgüdüleri zayıf.

3. gun : Negatif. Sadece labirenti degil, odanin hemen her yerini aradı. Tüm dolapları, cekmeceleri, kavanozlari karistirdi.
Hatta bir tablonun arkasına ve ceplerime bile baktı. Bu fare tam bir .

7. gun : En ufak bir ilerleme yok. Artık arama istegini bile kaybetti.
Zekadan böylesine yoksun oluşu deneylerimde yol almamı önlüyor.

18. gun : Zamanla becerilerini geliştirmesi lazımdı, ama sıfır! Ciddi zeka problemi!

74. gun : Umutsuzluga kapılıyorum, fare henüz bir zeka belirtisi gösteremedi.

ve
93. GÜN : LABIRENTIN IÇINE KOYMAYI UNUTTUGUM IÇIN FARENIN PEYNIRI BULAMADIGINI FARKETTIM..:ehe

ejder53

ejder53

Üye
bilim adamına bakın hele güya akıllı :ehe

--------------- Ekleme ---------------

güzeldi :ehe saolasın

catalfleg

catalfleg

Üye
blim adamı sonunda kmın zekasının olmadıgını bulmus :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe

ejder53

ejder53

Üye
ayne öyle sonunda gerçeği buldu evveeet buuuullldduuu :ehe:ehe

silop_kms

silop_kms

Üye
verilmişti diye hatırlıyorum...
eline sağlık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt