Bir Bilen Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrueL_Xp

Üye
    Konu Sahibi
Bir Bilen Varmı?
Merhabalar İnanın Çok Çektim Bir Kişi Cevap Versin Bana Lütfen
Herseyi Yapıyorum Ama Flash Dedikten Sonra Uyarıyı Onaylıyorum Telefonu Aç Tusuna Basıyorum Aygıt Bulunuyor 3-4 sn sonra yine gidiyor .
Searching phone dyor kalıyor sonra no bilmem ne diyor :(

bazende tutuyor 2 asamaya kadr yukluyor pat o arada gidiyor aygıt yöneticisi baglantı kesildi diyor ne yapmalıyım cok arastırdım ama bulamadım bir cevap .
Ne Yapmalıyım . Çok Heves Ettim Bu Cfw Ye :/

Resimde Bu .

Win7 UltimateKullanıyor C6-00 Telim Var Lütfen Bir Cevap Arkadaslar.

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
bu resimde bi eksiklik var yüklediğin cfwnin ismi görünmüyor satırda ? ayrıca ovisuite pcde kurulu olmalı jafı kurarken dirver sorusuna yinede yükle demeniz lazım

dogan64

Üye
senin attığın yazılım 5800 yazılımı senin tel c6 ğaliba

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Türkçe jaf ı kur ve jaf ı açmadan telefonu açıkket bi tak bakalım yeni donanım bulundu diyo mu kesin driver eksikliğinden dir ben xp sp2 kullanıyorum :) onda da böyle oluyordu sonra driver falan kurdum oldu ama en önemlisi nokıa pc studio olsun kur bilgisayara son sürümünü tamam mı

haL!Lx

haL!Lx

Üye
Pc Suit'i Kurup Tlf Tanıttınmı ?

CrueL_Xp

Üye
    Konu Sahibi
evet yaptım bakalım yeniden

----------Eklendi @ 23:31:20 ---------- Yazıldı @ 23:24:37 ----------

bana driver ile link vericek olan varmı ?

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım resimde use ini işaretli değildi use ini!yi işaretle teli seç sonra flashla
ovi suite veyahut pc suiteyi kur driver'i zaten otomatik yükler

polat558

Üye
adam c6 cfw yüklüyorsa user ini işaretlenmez çünkü dosyaları kendin gösteriyon ayrıca arkadasım kullanıgın pc usb portlardında olabılır sana bir kaç önerim olcak
1 : teli arka ub portlardan dene masaüstü pc ise
2 : 5800 ORJİNAL FWSİNİ SORUNSUZ YÜKLÜYOR İSE cfw sorunlı demektir yenisini indir
3: resimde gördüm kadarıyla factor set ve normal mode işaretli o işaretleri kaldır
4 : telin normal çalışıyo ise bi kereliğine mahsus pc suitle telini gördür
5 : dosya sıralmasını düzgün ve senın versiyonunla aynı veya yüksek cfw de dene

Bunları yaptın hala olmuyosa bana özelden ulaş çözelım probemini hadi kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt