BİR AŞkın yalnızlığı BÖLÜM-1sayfa 1


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cepnetin ustasi

Üye
    Konu Sahibi
Gece seni düşünerek uyudum. sabaha doğru uyandım ama sensizdim. yeni bir güne sensizliğin acısıyla uyandım. sana olan hasretimle. beni derbeder eden aşkınla uyandım. bir ara dışarı baktım ve dışardaki güzel güz yağmurunu farkettim ve o an hatırladığım, hala unutmadığım bişeyler var dı. oda senin yağmur altında ıslanmayı sevdiğindi. işte bunu unutamadım. çünkü yağmurun altında başka bir güzeldin benim için. saçlarının ıslaklığını saçlarını daha da güzelleştiriyordu. yağmurun altında gülüşün bir başka oluyordu. o günleri işte o güzelim anları hiç unutamıyorum sevdiğim. şimdi dışarı çıkmış yağmurun altında seni düşünerek ıslanıyorum. Göz yaşlarım yağmurla karışıp gidiyor. Aşkım yağmurlarda ıslanıyor. Sensizlik kor gibi büyüyor yüreğimde. Ve ben hala seni düşünüyorum biliyormusun. Aşkın beni çürütmeye başladı artık. ne denmi ? çünkü sensizim ve sensizlik beni yok ediyor. ben artık kendimi yaşamamış gibi hissediyorum...


dışardaki yağmurum oldun
yüreğimin dermanı oldun
kalbimin sahibi oldun
ama bitürlü benim olamadın


Yağmur birden bire durdu. Ve o an seninle olan hayallerimde birden yavaşladı. Sanırım biraz kendime geliyorum. Sensizlik zorda olsa, sen olmadan yaşamaya çalışıyorum.
ama hep bilinç altımdasın ve emin ol ki ben sensiz yapamıyorum. Biliyormusun arttk herseyim olmaya başladın. Sen beni aşkınla kör kütük yaktın. Biliyormusun senin güzelliğin bana huzur veriyor ama bana bıraktığın yalnızlığın sana karşı bir nefreti körüklüyor. sana olan duygularımı anlatmaya kalksam, ne bir ömür yeter, ne de mürekkep kağıda yeter.Seni severken bir kaç duyduguyu aynı anda yaşıyorum nefreti, aşkı ve pişmanlığı....


aşkı senle yaşadım
ama nefretide senle körükledim
huzuru senle yaşadım
ama yalnızlaştıkça yalnızlaştım.


hava soğuktu ve ıslanmıştım içeri girip temiz bir duş almam gerekiyordu. ama rüzgar öyle güzel esiyordiki. bir an senin o güzel şaçlarının rüzgarda nasıl dalganlandığını ve rüzgarın bana, ulaştırdığı o güzel kokun o an benle adeta bütünleşmişti. o anları hatırlayıp giderek bir duygu seline kapılmıştım. ama hayatıma bir yerden devam etmeliydim. duygu seline daha fazla kapılmadan içeri girdim. ve temiz bir duş aldım.


bilemiyorum senle bütünleşmiş gibiyim
anlamıyorum sensiz ölecek gibiyim
yaşayamıyorum sanki
yalnızlıkta boğuluyor gibiyim
 
Buraxlive

Buraxlive

Üye
" Biliyormusun
senin güzelliğin bana huzur
veriyor ama bana bıraktığın
yalnızlığın sana karşı bir nefreti
körüklüyor.,"

Yüregine saglık :)
 
  • Beğen
Tepkiler: cepnetin ustasi

cepnetin ustasi

Üye
    Konu Sahibi
sağol beğendiğine sevindim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt