• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

BİM'de Satılan Free Sound FS28 Kablosuz Kulaklık İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
BİM'de Satılan Free Sound FS28 Kablosuz Kulaklık İnceleme
Merhaba arkadaşlar , bu hafta Bim'de satılan Free Sound HS-28 kablosuz kulaklığı incelemeyip detaylarını aktaracağım.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Free Sound FS28 kutu içeriği olarak bizlere aux ve şarj kablosu sunuyor. Özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor:

-Bluetooth 5.0 ile kablosuz bağlantı
-187 mah 3.7 volt dahili batarya (Kullanma kılavuzunda öyle yazıyor) 1A şarj aleti kullanmalı.
-Aux çıkışıyla kablolu kullanım
-Stereo ses çıkışı 40mm hoparlör çapı
-Ses yalıtımı sağlayan pedler
-Dahili mikrofon
-Ses ve şarkı kontrol düğmeleri
-Katlanabilirlik
-Telefonlarda arama yanıtlama reddetme

Ürünün inceleme videosu :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Dış Yapı:
-Ürün ergonomik malzemeyle donatılmış. Hoparlör çerçevesini oluşturan plastikler pürüzsüz yüzeye sahip yumuşak gibi hissettiriyor. Aynı şekilde kulağınıza taktığınızda ise yumuşak süngerli suni deri malzeme gayet yeterli seviyede konfor sağlıyor. Kafa bandı ise daha ince suni deri ve sünger bileşimi ile kaplı.

-Sol hoparlörün dış tarafında ses ve şarkı kontrol tuşları ve açma kapama düğmesi yer alıyor. Mikrofon ve aux girişi ise hemen alt tarafta yer alıyor.

Kullanım:
-Telefonunuzda yeni bluetooth aygıtı arattığınızda FREE SOUND FS28 adında gözüküyor . Hemen bağlanıyor. Şarj düzeyini görebiliyorsunuz.

-Ses kalitesini ben yeterli buldum. (Videoda daha detaylı görebilirsiniz.)
-Ses ve şarkı kontrol tuşları sert buldum Bilgisayarda dahi bu fonksiyonlar çalışıyor. Aux ile çalışmıyor.
-Dahili mikrofonu olması sayesinde arama sırasında konuşma veya canlı yayın imkanı sunuyor.
- Çalışma süresi 6 saat olabilir cidden. Tam denemedim.

Değerlendirme:
Bu ürün kablosuz kulaklığı ve dahili mikrofonu olan bir ürün arayanlar için f/p ürünü olarak tanımlabilir.
Ses kalitesi çok iyi demem mümkün değil lakin yeterli düzeyde
Ergonomik tasarımı ve malzeme kalitesiyle sağlamlık hissiyatı vermeyi başarıyor.
Çalışma süresi ise gayet yeterli.
Stereo sistemi gayet başarılı.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş, PALA., DeV/AsA ve 1 kişi daha

PALA.

PALA.

Üye
İnceleme için teşekkürler :maxicep:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61