Faturasız Bimcell haftalık 30 GB hediye


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bimcell haftalık 30 GB veriyor Kampanya kişiye özel olabilir sms gelen aboneler yararlanıyor ama siz yinede bir deneyin evet yazıp 1176 ya sms gönderin olmazsa 30 GB yazıp 5555 e SMS gönderin eğer iki sms te hatalı mesaj alırsanız kampanya için sms gelmesini beklemeniz gerekiyor
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, MAERKEK ve sinan yüksel
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sms gelmeyenlere vermiyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel
ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Bana da gelmedi.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt