Bill Gates :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Bill Gates :)
Bill Gates ölmüş ve diğer tarafa gitmiş. Tanrı Bill Gates'in yanına gitmiş ve demiş ki;

- Bill senin durumun karmaşık. Seni cennete mi cehenneme mi yollamalı bilemiyorum. Her eve bilgisayar girmesine yardımcı olarak insanlığa katkıda bulundun ama bir yandan da 'windows' gibi bir rezaleti de yarattın. Ben de senin özel durumuna göre cenneti de cehennemi de sana göstereyim, hangisini beğenirsen oraya göndereyim.

- 'Tamam' demiş Bill Gates; 'Önce cehenneme bir bakayım. Cehenneme bir de bakmış ki berrak sulu bir kumsalda bir sürü güzel kız top oynuyor eğleniyor, güneş parlıyor, hava süper.

'Allaah' demiş Bill Gates; 'Cehennem böyleyse cenneti hakikaten görmek isterim.' Cennete bakmış bu seferde, bulutların üzerinde, etrafta melekler uçuşuyor, insanlar lir çalıyor, güzelce bir yer ama cehennem kadar değil. 'Tamam' demiş, 'Ben cehenneme gitmeye karar verdim.'

İki hafta sonra Tanrı cehennemi ziyaret edip Bill Gates'in nasıl olduğuna bakmaya karar vermiş. Gitmiş Bill'in yanına, Bill bir duvara zincirlenmiş, alevler içinde karanlık bir mağarada ve zebaniler işkence ediyor. Tanrı;

- Nasılsın Bill?

- Korkunç! Burası iki hafta önce geldiğim cehennem değil! Kızların oynaştığı, o güneşli kumsala ne oldu?

Tanrı cevap vermiş:
- O ekran koruyucuydu.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve abdülhey25

Utku

Utku

Üye
fena değil.:ehe

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
evet:ehe

Sahilyıldızı08

Sahilyıldızı08

Üye
gzelmiş :D

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
evet güzel:)

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:d:

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
:hmmm yorumsuz

aagkn

aagkn

Üye
evet fena değil vasatın üstü :ehe

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
şimdi oldu.. recep

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
önemli değildi abicim sadece merak etmiştim

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
saol....:ehe

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Cihandar

Cihandar

Üye
saçmalık..

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
herkesin görüşü farklıdır.

maxirabit

maxirabit

Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt