bilgisyar tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ookkaayy

ookkaayy

Üye
    Konu Sahibi
bilgisyar tavsiyesi
max 700-800 TL ye bilgisayar kasası tavsiye edebilirmisiniz monitör olmayacak sadece kasa casper süper slide ye baktım güzel gibi geldi ama sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum :)

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Casper o kadar kullanışlı donanımları barındırmaz ve dayanıklı kasalar üretmez. Dayanıklı olan kasaları THERMALTAKE, CoolerMaster ve Xilence üretir. Bunların dışındaki kasaları almayın.

Monitor dışında 800 TL bütçeye göre size şöyle kasa tavsiyesinde bulunabilirim.

AMD Phenom II X4 ( 4 çekirdekli ) 840 3.2GHz 2MB ön bellekli Quad-Core AM3 Cpu İşlemci 120$ Dolar

ASUS M4A77TD PRO/U3S6 Amd 770 DDR3 1800MHz Sata3 Usb3.0 16x AM3 Anakart 114$ Dolar

CORSAIR XMS3 TW3X4G1333C9A 4GB ( 2x2 ) 1333MHz DDR3 CL9 Dual Ram 68$ Dolar

POWERCOLOR PCS HD4850 1GB GDDR3 256 Bit HDMI 16x Ekran kartı 111$ Dolar ( Bu fiyata HD, 256 Bit ve 1GB ekran kartı bulmak zordur. Fakat bu Ekran kartının stokları tükenmek üzeredir. Onun için stoklar tükenmeden ATI'nin bu Ekran kartı modelini kaçırmayın. Ekonomik olması, yükte iken ısınmaması ve düşük güç tüketmesi bu ekran kartını almanızda önünüzde bir engel olmadığı gösterir. )

Samsung 1TB 7200Rpm SATA2 32MB HDD 65$ Dolar

THERMALTAKE TR2 RX Power 550W Modüler 14cm Fanlı PSU W0134R Güç kaynağı 84$ Dolar

Toplam olarak 805 TL'ye geliyor bu kasa... Gerçekten de 805 TL'ye yüksek performanslı bir kasadır. Ayrıca son çıkan oyunları orta seviye ayarlar ile oynayabilirsiniz.

ookkaayy

ookkaayy

Üye
    Konu Sahibi
cevabınız için çok teşekkür ederim yani sizin yazdıgınız benim baktıgım casper slıdeden kat kat hızlı gibi duruyo çorluda bu biligisayarı toplayanı bulursam büyük ihtimal bunu alırım zaten bi çok formda marka bilgisayarın iyi olmadıgı yazıyor :) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt