Bilgisi olan warmı_?_?_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vagabond

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar slm siemensde mi samsung damı tam hatırlamıorum bu aylarda türkiyeye 5 veya 7 megapiksel telefon gelcek miş gören veya resmi olan warsa bu topicte yayınlarsa sewinirim....

Saygılarımla..........

:artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı:

mertt

Üye
ewt bende öle bişi duymus tum acaba bilen yada bilgisiolan warsa sewinirim

yiit2

Üye
yaaaa bende o telefonu merak ediyorummm ben daha önceden topic açmıstım ama cwp gelmemişti

berkant10

berkant10

Üye
evt samsungun öle bi telefonu var turkiy ye glcek bir dergide gormustum 7 megapiksel harika bisi ama türkiy ye ne zaman gelcegini yazmıyodu

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dediğiniz telefon Samsung'dur. ;)

Fransuvain

Üye
Evet Samsung Bu Modelidir

vagabond

Üye
    Konu Sahibi
bu telin fiyatı nedir_?

msw

msw

Üye
kazık fiyattan çıkar işte....

FrontmaN

FrontmaN

Üye
2 milyar olsa bile değer 2,5 milyara n91 var çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt