Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatasının anlamsız şekilde gelmesi

Sponsorlu Bağlantılar

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatasının anlamsız şekilde gelmesi
Bilgisayarımda 16 gb ram var bu ne demek yahu ben de başlangıç ve kurtarmada küçük bellek dökümü seçiliydi %SystemRoot%\Minidump yazıyordu ben onu otomatik bellek dökümü yapunca %SystemRoot%\MEMORY.DMP yazdı ben herhangi bir uygulamayı açtığımda bazen her zaman değil ama özellikle 2 uygulama da yaşadım geçenlerde bilgisayardan whatsapp üzerinden arkadaşımla konuşacakkken bilgisayarınız bir hatayla karşılaştı yeniden başlatılacak dedi. Az önce ise Kamera uygulamasını açayım dedim aynısını söyledi bu ne saçma bir iş çözemedim.

Geçerli disk belleği dosyanız devre dışı bırakıldığından veya 800 megabayttan daha küçük olduğundan , Windows , sistem hatalarının tanımlanmasına yardım edebilecek ayrıntıları kayededemeyebilir. Sanal bellek ayarları penceresine dönmek disk belleği dosyasını etkinleştirmek ve boyutu 800 megabaytın üzerinde bir değere ayarlamak için tamamı tıklayın veya bellek dökümü seçiminizi değiştirmek için iptali tıklayın. Böyle bir yazı çıkıyor bunun manası nedir?

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
cihazın ayarlarını kurcaladıysan muhtemelen ilk başlangıç ayarı normaldır. cihazi formatlarsan düzelir başka çare pek gelmiyor aklıma açıkcası yada olması gereken haline geri gelmesi lazım

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
cihazın ayarlarını kurcaladıysan muhtemelen ilk başlangıç ayarı normaldır. cihazi formatlarsan düzelir başka çare pek gelmiyor aklıma açıkcası yada olması gereken haline geri gelmesi lazım
bios tan yada cmd ile halledilemez mi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bios tan yada cmd ile halledilemez mi
windows dosyalarını değiştirdiyseler biostan bişey yapamazsın. muhtemelen windows ile uğraştılar o yüzdende böyle yapıyor. format at düzelir sıffır sıkıntı ıhh

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Yani açıkçası windows ayarları ile oynadım buraya yazdıktan sonra bir yabancı kaynaklara bakayım dedim gördüğüm şuydu benim belleğim
küçük bellek olarak kayıtlı imiş 256kb yüksek ihtimalle ondan kaynaklanıyordu . Şimdi onu otomatiğe çektim bir sorun yok gibi duruyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt