bilgisayarımdaki İlginç ve sinir eden bir sorun :) çözümünü bilen cıkmaz heralde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sansar736

sansar736

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarımdaki İlginç ve sinir eden bir sorun :) çözümünü bilen cıkmaz heralde
Wincows 7 ultimate işletim sistemi kullanıyorm. Bilgisayarımdan sildigim her dosya kaldırdıgım her program restarttan sonra geri geliyor. işin ilginc olan tarafı ise bilgisayara yeni kurulumlar yapabiliyorum .bazı exe dosyalarıda acılmıyor.saglam bi virus yvar heralde. dedigim gbi hiç birsey silemiyorum.
kaspersky , mse, hijackthis, remove it, binimum programları denedm bi sonuca ulaşamadım. çözümünü bilen warmı?

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bi de format atmayı dene yapacak başka birşey yok en son çare yani.

Teom@n

Teom@n

Üye
Wincows 7 ultimate işletim sistemi kullanıyorm. Bilgisayarımdan sildigim her dosya kaldırdıgım her program restarttan sonra geri geliyor. işin ilginc olan tarafı ise bilgisayara yeni kurulumlar yapabiliyorum .bazı exe dosyalarıda acılmıyor.saglam bi virus yvar heralde. dedigim gbi hiç birsey silemiyorum.
kaspersky , mse, hijackthis, remove it, binimum programları denedm bi sonuca ulaşamadım. çözümünü bilen warmı?

Asagidaki konuya bir bak istersen:oke:
http://www.maxicep.com/windows-isle...aracina-donusturmek-ister-misiniz-597172.html

pasha14

pasha14

Üye
Bilgisayarına restart atarsan eğer , değişiklikleri kaydetmeden bilgisayar kapanır ve en son kayıt edilmiş hali ile açılır.
Sen diyelim ki şimdi bir antivirüs kurdun ve yeniden başlattın , başladığında antivirüs kurulu değildir.

besim.farhan

besim.farhan

Üye
ya da deep freeze kurmuşsundur:) ben bilmeden kurmuştum kafayı yiyecektim ki öğrendim düzelttim sorunu:D

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
ya da deep freeze kurmuşsundur:) ben bilmeden kurmuştum kafayı yiyecektim ki öğrendim düzelttim sorunu:D

Deep Frezere kurulu olsa. Yeni programlar kuramazdı.

pasha14'e katılıyorum. Eğer restart butonuna basıp yapıyorsan normal. Normal yeniden başlattığında da aynı şeyi yaşıyorsan problem vardır o zaman.

Avunyali

Üye
DeFreeze Kurdun mu Hiç Kurduysan CTRL+ALT+SHIFT+F6 Yap DeFreeze Buyuk İtimalde 12345dir ... Gir... Devredışı bırak ...

EĞER DEFREEZE YUKLEDİYSEN

Aynı Sorun Bendede Vardı ... Kapattım Geçti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt