bilgisayarımda online video izlerken ses gelmiyor


albyrap

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar pcimdeki sorun şu internetten video izlerken ses gelmiyor ama müzik dinlerken gelyor lütfen yardımcı olun pc açılış kapanış seside çıkmıyor acayip bir durumdayım bu ne demekse onuda bilgiyorum lütfen yardımcı olun bu sorunun başlat --çalıştır--- regedit ... diye çözmek istedim en sonda olması gereken driver32 yok yardımcı olun lütfen
 
Ozan

Ozan

Admin
Windows Vista mı işletim sisteminiz ?
Ses yönetim çubugundan, Vista da her uygulamaya ayrı izin vermenizi sağlayan bir teknolojiye sahip dolayısı ile winamp da ses seviyesi sondayken internet sesleri kısık olabilir ona dikkat edin.

Ayrıca,
Driveri güncelleyin.

Birde her sitede mi oluyor yani sadece youtube da falan mı ?
Çünkü her player da ses seviyesi oluyor onlarda kısık seviyede ayarlanmıs olabilir.
 
toprakumit

toprakumit

Üye
Driver 'ınızı güncelleyin ve bu güncellemeden sonra bilgisayarınıza codec atın, arasıra codec uygulaması bilgisayarınızda yüklü olmaz ise ya videoyu gösterir ses gelmez veya ses gelir görüntü göstermez. Codec yüklemek ile sorununuz çözülebilir...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt