Bilgisayarıma Mac kurmak istiyorum.


Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
    Konu Sahibi
kullanmaktayım. Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarıma Mac kurmak istiyorum. Güncel bir makale bulamadım, yardımcı olabilen var mı?

Konuyu yanlış kategoriye açtıysam affola.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Baya Sıkıntılı Bildiğim Kadarıyla
 
Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
    Konu Sahibi
Yaptığım iş gereği mac istiyorum.
ayrıca windows sıktı :tearsofjoy:
 
yasin213

yasin213

Üye
Hackintosh gibi bir ismi vardı galiba. Fakat kurulumu sıkıntılı. Yükleyebilsen bile birçok driver uyumsuzluğu oluşacak.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt