Bilgisayarım kendi kendine yeniden başlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım kendi kendine yeniden başlıyor.
Merhaba sevgili forum üyeleri , Bİlgisayarıma indirmiş olduğum dosyayı setup ile kurmaya çalışırken yüklemenin ortasında bilgisayarım kendini otomatik olarak yeniden başlatıyor , başlatma seçeneklerinden yeniden başlatmayı kapamama rağmen hala otomatik resetliyor kendini , bu problemi nasıl çözebilirim ?

arslan3332

arslan3332

Üye
Biranda elektrik kesilmiş gibi kapanıp tekrar mı açılıyor?

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Biranda elektrik kesilmiş gibi kapanıp tekrar mı açılıyor?
yok elektrik kesilmesi gibi bişey değil , setupu açıyorum ileri diyorum biraz doluyor pc hemen yeniden başlıyor
Mesaj birleştirildi:

sanırım bir problem olarak görüyor setupu oto başlatıyor

PALA.

PALA.

Üye
Yasal bir program mı bunu yapan ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ne programı bu yahu ?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Antivirüs veya İşletim Sistemi Güncel Mi? Yönetici Olarak Çaliştirmayın

• Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
Böyle ilginç hatalar genelde zararlı yazılımların bulaşması ile oluyor kısa video çekebilirsen belki çözeriz sorunu.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu hızlandırma programı o aşamada windows'un kayıt defterine ekleme yapmaya çalışıyor olabilir . Windows bu işleme izin vermiyor olabilir. Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin . Windows 10 sürüm kaç ?

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bu hızlandırma programı o aşamada windows'un kayıt defterine ekleme yapmaya çalışıyor olabilir . Windows bu işleme izin vermiyor olabilir. Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin . Windows 10 sürüm kaç ?
Windows 8.1 pro kullanıyorum
Mesaj birleştirildi:

Yönetici olarak çalışmasına rağmen böyle oluyor
Mesaj birleştirildi:

Videoyu izleyebilirsiniz , ben şunu fark ettim , Setup ta kurulum işlemi devam ediyor ve son aşama da COPY PROGRAM FİLES yazıyor , yani program filese bir kopyalama işlemi yapıyor ve o esnada bilgisayar yeniden başlıyor

Son düzenleme:
  • Düşünceli
maxiburaq

maxiburaq

Üye
Merhaba sevgili forum üyeleri , Bİlgisayarıma indirmiş olduğum dosyayı setup ile kurmaya çalışırken yüklemenin ortasında bilgisayarım kendini otomatik olarak yeniden başlatıyor , başlatma seçeneklerinden yeniden başlatmayı kapamama rağmen hala otomatik resetliyor kendini , bu problemi nasıl çözebilirim ?
formatı denedin mi dostum

• Kahkaha
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sistemi antivirüs programı ile tarat zararlı yazılımları ve dosyaları temizle. Yıllardır korsan Windows oyun ve program kullanıyorum. Hiçbirsey de olmadı. Yüklü olan uygulamalardan birinde de sorun olabilir.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sistemi antivirüs programı ile tarat zararlı yazılımları ve dosyaları temizle. Yıllardır korsan Windows oyun ve program kullanıyorum. Hiçbirsey de olmadı. Yüklü olan uygulamalardan birinde de sorun olabilir.
Sürücüler de sıkıntı olursa bu durum yani resetleme durumu olabiliyor.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Darqos ve MAERKEK
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Herkesin yazdığı cevaplar için teşekkür ederim.Farklı bir kullanıcı hesabına geçip setupu açtım ve kuruldu , böyle bir hipotez oluşturmuş oldum :D ama sorunun kaynağını hala bulamadım ama olsun

• Düşünceli
Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Benim bir arkadaşım vardı...aynı böyle oluyordu dayanamadı duvara fırlattı üstünde tepindi...sonra yeni bir bilgisayar aldı...sorun kökten çözüldü....

• Kahkaha

Üst Alt