bilgisayarım donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
goldenheros

goldenheros

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarım donuyor
slm arkadaslar benim bilgisayarım acılınca hosgeldiniz yazısı cıktıktan sonra ekran geliyor ama görev cubugu donuyor 3 dk felan bekledikten sonra bilgisayar kendine geliyor bu konuda ne yapmalıyım arkadaslar ben virüsten süpheleniyorum yorumlarınızı bekliyorum. bilgisayar hızlandırıcı programda olur.
bu arada internet üzerinden bilgisayar için virüstaraması yapılıyormu ve yapılıyosa nasıl yapıldıgı hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Başlat > Çalıştır > msconfig > Enter

Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdiğinizde başlangıçta çalışan programların tümünü kapatınız. Bilgisayarınızı yeninden başlatınız eğer düzelmezse sisteminizi kapsamlı bir Anti-Virus taraması yaptırınız...

Online Virus ve Zararlı Dosya Taraması Yapan Siteler

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Ayrıca bu sorunun genelinde birden fazla antivirüs yazılımı kullanmakta yatıyor...Kaspersky Virus Removal Tool yazılımını indirip , güvenli modda taratın...

kadirx006

kadirx006

Üye
Kardes Combofix Adlı program war Bi onu dene PC de olan Virüs Veya Zararlı yazılımları Kolayca Siliyor.

Ama Windowsun orjinal Değilse Pc ye Format Lazım.

goldenheros

goldenheros

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarda 1 tane antivirüs var avast! home edition4.8 kullanıyorum kaspersky da bilgisayarı cok kasıyo Başlat > Çalıştır > msconfig > Enter

Yukarıdaki işlemi gerçekleştirdiğinizde başlangıçta çalışan programların tümünü kapatınız. Bilgisayarınızı yeninden başlatınız eğer düzelmezse sisteminizi kapsamlı bir Anti-Virus taraması yaptırınız...bunu yapim lmazsa internet üzerinden taratırım

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Dostum önerdiğim programı indir , tarat...Zaten kurulmuyor...

goldenheros

goldenheros

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt