Bilgisayarı telefon aracılığıyla internete bağlamak [YARDIM]

 • 10 Kasım 2010
 • 52719 Okunma
 • 7 Cevap

 1. beyler şimdi ben aylık turkcellden internet paketi aldım telefonuma, şimdi ben bu telefo daki internete bilgisayarımdan girebilirmiyim ? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..
   


  Yazan: fb_ugur07
 2. eger kı telefonun nokıa ıse pc suite program aracılıqı ıle ınternete gırebılırsın yanlız net bıraz dusuk oluo
   
 3. Girebilirsin, hatta istersen kabloyla pc suit üzerinden kolayca, istersen bluetooth ile(biraz daha yavaş olur), istersen de telefonunu modem gibi gösterip direkt bir ağ oluşturup bilgisayarının kablosuzundan girebilirsin. Bu 3. seçenek için program gerekiyor, programı kurmak içinde ya sertifikalayacaksın, ya da telefonunu hackleyeceksin(hackli firmware yükleyeceksin). programın ismi Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(977). Seçenek bol yani:)
  (telefonunun -bilgilerinde yazdığı gibi- 5800xm olduğunu varsayıyorum)

  --------------- Ekleme ---------------

  ayrıca hız açısından en iyisi kablo, sonra program aracılığıyla kablosuz, sonra da bluetooth, ama hepsi de işini çokçok görüyor.
   
 4. Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim :)
  Pc suite ile bağlanmayı denemiştim olmamıştı bir hata veriyodu, kablo ile modemmiş gibi tanıttım ondada şifre felan istedi turkcellin şifresini girdim ondada başarısız oldum, sadece bluetooth yöntemini denemedim...telefonumu kadıköyde hackliyebilecegim bir yer varmı nekadara hacklerler bilgisi olan paylaşırsa sevinirim :)
   
 5. Turkcell ayarlarini telefonunuzda kontrol edin. Pc suite ile tık diye bağlanmanız lazım normalde. Bağlanamıyorsanız tel turkcell ayarlarınızda sorun vardır gibi geliyor.
  Haclkemeyi de kendiniz yapabilirsiniz, bu forumda anlatimı var.
   
 6. telefonum digiphone blututla giriyorum pan desteklenmio dio ne yapmalıyım
   
 7. harika birsey bence baglabilirsek güzel olacak :)
   
 8. Beyler pc suiten nasıl baglarız ve bilgisayara internet nasıl gelir
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/01/2019 - 01:34