Bilgisayarı telefon aracılığıyla internete bağlamak [YARDIM]

Sponsorlu Bağlantılar

fb_ugur07

fb_ugur07

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarı telefon aracılığıyla internete bağlamak [YARDIM]
beyler şimdi ben aylık turkcellden internet paketi aldım telefonuma, şimdi ben bu telefo daki internete bilgisayarımdan girebilirmiyim ? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

qoqo42

Üye
eger kı telefonun nokıa ıse pc suite program aracılıqı ıle ınternete gırebılırsın yanlız net bıraz dusuk oluo

maktama

maktama

Üye
beyler şimdi ben aylık turkcellden internet paketi aldım telefonuma, şimdi ben bu telefo daki internete bilgisayarımdan girebilirmiyim ? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..
Girebilirsin, hatta istersen kabloyla pc suit üzerinden kolayca, istersen bluetooth ile(biraz daha yavaş olur), istersen de telefonunu modem gibi gösterip direkt bir ağ oluşturup bilgisayarının kablosuzundan girebilirsin. Bu 3. seçenek için program gerekiyor, programı kurmak içinde ya sertifikalayacaksın, ya da telefonunu hackleyeceksin(hackli firmware yükleyeceksin). programın ismi Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(977). Seçenek bol yani:)
(telefonunun -bilgilerinde yazdığı gibi- 5800xm olduğunu varsayıyorum)

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca hız açısından en iyisi kablo, sonra program aracılığıyla kablosuz, sonra da bluetooth, ama hepsi de işini çokçok görüyor.

fb_ugur07

fb_ugur07

Üye
    Konu Sahibi
Girebilirsin, hatta istersen kabloyla pc suit üzerinden kolayca, istersen bluetooth ile(biraz daha yavaş olur), istersen de telefonunu modem gibi gösterip direkt bir ağ oluşturup bilgisayarının kablosuzundan girebilirsin. Bu 3. seçenek için program gerekiyor, programı kurmak içinde ya sertifikalayacaksın, ya da telefonunu hackleyeceksin(hackli firmware yükleyeceksin). programın ismi Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(977). Seçenek bol yani:)
(telefonunun -bilgilerinde yazdığı gibi- 5800xm olduğunu varsayıyorum)

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca hız açısından en iyisi kablo, sonra program aracılığıyla kablosuz, sonra da bluetooth, ama hepsi de işini çokçok görüyor.

Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim :)
Pc suite ile bağlanmayı denemiştim olmamıştı bir hata veriyodu, kablo ile modemmiş gibi tanıttım ondada şifre felan istedi turkcellin şifresini girdim ondada başarısız oldum, sadece bluetooth yöntemini denemedim...telefonumu kadıköyde hackliyebilecegim bir yer varmı nekadara hacklerler bilgisi olan paylaşırsa sevinirim :)

maktama

maktama

Üye
Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim :)
Pc suite ile bağlanmayı denemiştim olmamıştı bir hata veriyodu, kablo ile modemmiş gibi tanıttım ondada şifre felan istedi turkcellin koduni girdim ondada başarısız oldum, sadece bluetooth yöntemini denemedim...telefonumu kadıköyde hackliyebilecegim bir yer varmı nekadara hacklerler bilgisi olan paylaşırsa sevinirim :)

Turkcell ayarlarini telefonunuzda kontrol edin. Pc suite ile tık diye bağlanmanız lazım normalde. Bağlanamıyorsanız tel turkcell ayarlarınızda sorun vardır gibi geliyor.
Haclkemeyi de kendiniz yapabilirsiniz, bu forumda anlatimı var.

leprecon

Üye
telefonum digiphone blututla giriyorum pan desteklenmio dio ne yapmalıyım

madalyon07

madalyon07

Üye
harika birsey bence baglabilirsek güzel olacak :)

mf15

Üye
Beyler pc suiten nasıl baglarız ve bilgisayara internet nasıl gelir

Üst Alt