Bilgisayardan Telefona Bağlanamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

orgo

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayardan Telefona Bağlanamıyorum
arkadaşlar 6630 telefonum var pc den tele bağlanamıyorum herşeyi denedim işlam tamamlanamadı diye bi uyarı çıkıyor acil yardım lütfen. :ah:

Zero

Zero

Üye
Biraz detay verirseniz belki yardımcı olabiliriz : )
Bluetooth'mu yoksa Data kablosumu kullanıyorsunuz?
Pc Suite'mi yoksa başka bir programmı kullanıyorsunuz?
Bilgisayarnızda veya Telefonda görünen bir sorun varmı ?

Tahminen şöyle yanıtlayabilirim.. Telefonda bir anormallik varsa önce onu halledin, gerekirse formatlayın. PC'de Telefon için kullandığınız Tüm sürücüleri ve programları kaldırın, En yeni PC Suite programını indirin ve kurun (Ek bir sürücü veya Kablo driver yüklemenize gerek yok), Telefonunuzu bağlayın ve sisteme yeniden tanıtın

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
pc suite,teki baglantı ayarlarında bluetoothların hepsini tıklıosun daha sonra bilgisayardaki bluetoothtan telefona ****** port baglantısı acıosun otomatik goruyo suite zaten ve baglanıo...

hyper

Üye
usb'yle bağlayınca bazen aynı hata oluo. mesela fotoraf fln açınca kitlenio pencere, bi süre sora "işlem tamamlanamadı" hatası verio. arkadaş bunu dio sanırım. bunun çaresini bilmiorum

orgo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler problem windowsdaymış çok teşekkür ederim.

mertaliler

Üye
:bann:arkadaşlar bilgisayardan cep telefonuna sms gönderebiliyormuyuz bir yardım edin lütfen :agla

oğulcan_aytan

Üye
uğraş olur elbet

BİRDOST35

Üye
arkadaşlar pc suite ile usb üzerinden n70 telefonuma bağlanamıyorum önceden bağlanıyordum ama şimdi telefonu görmüyor

evren0555

Üye
bende samsung L760 dan bağlanamıyorum önceden bağlanıyordum telefonum bozuldu tamire gitti ondan oLabilirmi ??

berfo585

Üye
ben n70 kullanıyorum fakat bilgisayara bağlanmıyor telefon bunu nasıl hallede bilirim lütfen yardım edin babama süpriz yapacamdaçok istediği bişeyi yükleyecem

şahin7891

Üye
arkadaşlar ya bendede n70 var pc suite ile bluetooth bağlantısında hata veriyor bağlanamıyorum:( devamlı (telefon doğrulanamıyor) diyor :(ne yapmam gerek yardımcı olabilirmisiniz.

_EKSELANS_

_EKSELANS_

Üye
bende novia t828 va r bende usb ile bağlanamıyorum

zx6r

zx6r

Üye
kablo ile bağlanmayı denedin mi yada bluetooh cihazları eşleştimi
bazen eşleme isteyebilir öyle dene

jeki01

jeki01

Üye
selam.
bendede n79 var pc suite ile bluetooth bağlantısında hata veriyor bağlanamıyorum.
telefon doğrulanamıyor diyor .
Kablolu bağlantı oluyor. başka cep telefonlarında bağlantıda sorun yok.

zx6r

zx6r

Üye
selam.
bendede n79 var pc suite ile bluetooth bağlantısında hata veriyor bağlanamıyorum.
telefon doğrulanamıyor diyor .
Kablolu bağlantı oluyor. başka cep telefonlarında bağlantıda sorun yok.

bendede n79 var pc suite kullanmıyorum direk usb den hallediyorum herşeyi
herkeste o sorun var suit ayarlarında bir problem olabilir kontrol et derim

siyar_21

Üye
arkadaşlar, bu programı yükledikten sonra telefonun içinde olan bütün özellikleri kurcalıyabiliyormuyuz ?
örneğin telefonun kamerasını bilgisayardan açıp kapıyabiliyormuyuz kısacası, telefonun ekranını pc den görebiliyormuyuz ?

c34t

Üye
bilgisyardan telefona data kablosuyla bağlanamıyorum sistem hazır değil diyor
daha önce bağlanıyordu şimdi nasıl olduysa böyle yaptı yardım ederseniz çok sevinirim....

Python Coder

Python Coder

Üye
kabloyla mı denemeye çalıtşın

Üst Alt