Yardım Bilgisayardan iPhone fotoğraf atmak

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayardan iPhone fotoğraf atmak
Arkadaşlar iki gündür bilgisayarımdan telefona fotoğraf atmaya çalışıyorum ama bir türlü istediğim gibi olmuyor. iTunes ile atma yöntemini denedim telefona fotoğrafları attım fakat ben telefonda icloud yedekleme sistemini kullanıyorum iTunes ile atınca icloud yedeklemeyi kapatmak gerekiyor. Fotoğrafları attıktan sonra icloud yedeklemeyi açarsam iTunes ile attığım fotoğraflar siliniyor. Bilgisayardan icloudu chrome ile açıp hesabıma giriyorum ordan fotoğraflarımı atıyorum bu sefer de sadece jpeg dosyası diyip hepsini atmıyo videolarım falanda var. iTools ile denedim onda fotoğraf atmak için telefona iTools uygulamasını kurmak gerekiyor kurdum bu seferde telefon iTools uygulamasına girmiyo güvenilmeyen sağlayıcı gibi bi hata veriyor fotoğraflarıda atamıyorum. Apowersoft diye bir uygulama buldum onunla da atamadım fotoğrafları. Bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Klarkent

Klarkent

Üye
İ copytitans diye bi uygulama vardı galiba onu dene bilgisayardan iTunes'i kapatmazsan görmez bu arada program telefonunu

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
İ copytitans diye bi uygulama vardı galiba onu dene bilgisayardan iTunes'i kapatmazsan görmez bu arada program telefonunu

iPhone ile uygulamasından gönderildi.
Hocam tam adı ya da link paylaşabilir misin öyle bir program bulamadım da

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ben bir tanıdığım için idareten şu programı kullanmıştım. Her dosya alınabiliyor yüklenebiliyor:

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun hocam en sonunda itools başka sürüm ile başardım

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hocam ben google fotoğrafları kullanıyorum. Çektiğim fotoğrafları oraya yedekliyorum ve ordaki fotoğrafları da kolayca telefona indirebiliyorum. Bana göre çok pratik...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Kadar Zahmetli Bişeymi :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ölüm gibi bişeydi ama kimese ölmedi :ehe
Alt Üstü Bir Resim Ne Bileyim :D Neyse Siz Uğraşa Durun Ben Lumia ya Programsız Atayım :oley Ama 808de Çok Daha Güzeldi Bildiğin Flaş Bellek Gibi Atıyordum Dosyalarımı İstediğini At Doldur Önemli Değil :D

Enes

Enes

Üye
Alt Üstü Bir Resim Ne Bileyim :D Neyse Siz Uğraşa Durun Ben Lumia ya Programsız Atayım :oley Ama 808de Çok Daha Güzeldi Bildiğin Flaş Bellek Gibi Atıyordum Dosyalarımı İstediğini At Doldur Önemli Değil :D
Bilgisayara almak kolay da telefona yeniden atmak baya sıkıntılı. Androide geçecektik Note7 intihar eylemcisi çıktı biz ne yapalım :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bilgisayara almak kolay da telefona yeniden atmak baya sıkıntılı. Androide geçecektik Note7 intihar eylemcisi çıktı biz ne yapalım :D
Adamların Sloganı O Onlar Napsın "Samsung Merkez Patlıyo Herkes" Androiddede Öyle Atarken Yok Dönüştürülsünmü Şöyle Yapılsın Mı Böyle Yapılsınmı.Tabi Lumialardada Aynı.808 De Yanlişla Bİşey Silsen Zahmetsiz Geri Getirebiliyordun Ama Lumailarda İmkansız

• Beğen
Tepkiler: Enes
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayara itools 3.3.7.7 sürümünü yükledim telefona da ordan kendi programını kurdu ve fotoğrafları rahatlıkla atabildim. Tek sıkıntı bazı fotoğrafların orjinal tarihleri değil de bugün olarak gözükmesi.

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Enes

Üst Alt