Bilgisayardaki kart okuyucu çalışmıyor YARDIM!

Sponsorlu Bağlantılar

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayardaki kart okuyucu çalışmıyor YARDIM!
Dizüstü bilgisayarımdaki kart okuyucuyu sık sık kullanan biri değilim ama bir iki kez kullandım çalışıyordu. windows 10 yükledikten sonra şimdi tekrar ihtiyaç duydum ama kart okuyucuyu hiç bir şekilde çalışmadı. bilgisayarım kısmında /F , /G veya kart ismi bile çıkmıyor.
YAPILANLAR:
1- aygın yöneticisinden kontrol edildi güncel
2- mikro sd çalışıyor telefonumda kullanıyorum.
Bunlar dışında ne yapabilriim önerisi olan var mı?

kralberk13

kralberk13

Üye
extra kart okuyucu alıp kullan işe yarıyo

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Büyük İhtimalle Bozulmuştur 5 10 Tl lik Bişey Zaten.Hatta 5.25" Olanlarından Almanı Öneririm.Yada Diğer Girişleri Dene Onlar Çalişacaktır Diye Düşünüyorum

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
    Konu Sahibi
extra kart okuyucu alıp kullan işe yarıyo
Büyük İhtimalle Bozulmuştur 5 10 Tl lik Bişey Zaten.Hatta 5.25" Olanlarından Almanı Öneririm.Yada Diğer Girişleri Dene Onlar Çalişacaktır Diye Düşünüyorum
harici kart okuyucu değil dizüstü bilgisayarlada olan dahili kart okuyucu çalışmıyor. hiç kullanmadığım bişey nasıl bozulur ki yazılımsal bişey diye düşünüyorum ben ama ne? usb li kart okuyucu da var işimi ordan da hallediyorum ama dediğim gbi hiç kullanmadığım bişey nasıl bozulur eğer bozulduysa ?

kadikoy

kadikoy

Üye
usb de çalışıyorsa,pc nin kart okuyucu ile ilgili sürücülerinde problem olabilir.
sitesinden indirip yükleyip ve deniyecen.kart okuyucu da mekanik problem olacağını sanmıyorum.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Tozlanmadan dolayı girişteki tırnaklar tozlanmış veya yıpranmış da olabilir. Güzelce fırçalayıp bir de öyle deneyin.

Üst Alt