Bilgisayarda Tek Hoparlorden Ses Çıksın istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda Tek Hoparlorden Ses Çıksın istiyorum
Bilgisayarda tek hoparlorden ses çıkması istersem ne ayar yapabilirim. Arkadaşımdan Güzel bir höparlor aldım. Hoparlor aslında ikili ama beslediği tavşan diğer hoparlorun kablosunu koparmış. Tek Hoparlorun sesi çok güzel ama bazı videoların bazı mp3 dosyaların sesini vermiyor. Örneğin aşağıdaki videonun sesi çok az geliyor. Bilgisayarda tek höparlorden ses çıkması için ne ayar yapabilirim?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
gom vlc vb programlarda ayarlardan mono'yu seçerek yapabilirsin ama tarayıcıları bilmiyorum

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım oldu ama bunu Normal de o ayarı bilgisayarın kendisinde yapmak mümkün değil mi? Bu tam anlamıyla çözüm olmadı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bide Anlayabilsem Yardımcı Olucam Ama

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Bide Anlayabilsem Yardımcı Olucam Ama
Şöyle düşün Ses sistemi var. 4+1 2+1 Benimkisi 1+1... Ben sadece sesin tek bir tane hoparlorden sesin çıkmasını istiyorum. diğer hoparlor bozuk çızırtı veriyor. ondan sesin tek hoparlorden çıkmasını istiyorum.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
ses karti ayar arayuzunden sesi sadece saga veya sola yonlendirin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şöyle düşün Ses sistemi var. 4+1 2+1 Benimkisi 1+1... Ben sadece sesin tek bir tane hoparlorden sesin çıkmasını istiyorum. diğer hoparlor bozuk çızırtı veriyor. ondan sesin tek hoparlorden çıkmasını istiyorum.
exp_l0it Arkadaşın Dediği Gibi Yapabilirsin Yada Çızıltı Yapanlar Neden Yapıyor Eğer Patlarlarsa Onların Kablolarını Kes Sağlam Olanları Bağla

boran9999

boran9999

Üye
Denetim masası / ses / hoparlör / özellikler / düzeyler / denge bu yoldan ayarlayabilirsiniz.

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Denetim masası / ses / hoparlör / özellikler / düzeyler / denge bu yoldan ayarlayabilirsiniz.
Hayır olmadı.... Yukarıdaki Videoya bakın Sadece Sağ hoparlor den ses gelsin ayarı yapın beni anlıyacaksınız

Aybars1979

Aybars1979

Üye
1+1 ses sistemini diye bir şey yok anladığım kadarı ile 2 hopörlerden oluşan ucuz 15-20 tl lik ses sisteminiz var. kendi ekran kartı ayarlarımdan baktım mono ses ayarı yoktu. sizin kini bilemiyeceğim ama ses kartınız onboard realtek ise ses uygulaması yüklü ise (eğer yüklemdiyeseniz bunu özellikle farketmezsiniz) sağ altta realtek ses yöneticisinden (pnun hopörler simgesi daha büyüktür normal ses ayarları simgesine göre) mono ya getirip ayarlayabilirsiniz. stereo da kaldığında tek hopörleri kısarsanız bazı sesleri alamazsınız. eğer işin içinden çıkamıyorsanız size yeniden 10-15tl lik hopörlörlerden almanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: yesilaygunes

Üst Alt