Bilgisayar dedektifleri içeri ! :D

Sponsorlu Bağlantılar

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar dedektifleri içeri ! :D
Selam arkadaşlar :) Geçen gün Mehmetle internet cafede oturuyoruz. Ben pc27'deydim , mehmet de 26'daydı. R6 Vegas 2 oynuyorduk . Bir süre sonra sıkıldık , cafedeki çocuklarla Counter yapalım dedik :) hem de eskilere döneriz anılarımız depreşir falan diye countera girdik :D 1 el 2 el oynarken bi anda Mehmetin bilgisayarında " Ölüceksin Mehmet " yazdı . Mehmet noluyo lan falan derken Mehmetin bilgisayar kapandı ama Mehmetin karakteri oyunda devam ediyodu. Sonra tam o sırada benim bilgisayarda da bi bilgi kutucuğu çıktı ve " Senin de sonun onun gibi olacak" yazıyodu .Birkaç saniye sonra benim bilgisayar da kapandı. Tabi biz endişe ettik. O sırada ben Ana bilgisayara baktm başında kimse yoktu yani Ana bilgisayardan yapılmış olamazdı . Sonra hemen koştum diğer çocukların yanına gittim bizim karakterler oyundan çıkmıştı. İnternet cafenin sahibi (mustafa abi) de o sırada odaya girdi. Ana bilgisayara geçti .Ben de olayları anlattım. Bzim bilgisayarların bilgilerine baktık Ağ Kablosundan ayrılmış gözüküyodu ve logout'lanmışlardı.Biz neyse diyip borcumuzu ödeyip cafeden çıktık ama olayı hala kim niye nasıl yaptı bilmiyorum :) sizlerin de fikirlerinizi almak istedim sizce nedir bu olay? :D kim nasıl yaptı? :D Redhack'ın işi mi yoksa? :D

Matthe

Matthe

Üye
Ana bilgisayardan yapılıyor o, benimde bir abimin kafesi vardı orda çok yapıyordum elalemin internetini falan kapatıyordum :ehe Siz görmeden birileri yapmış olamaz mı :hmmm

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Truva ati yuklemis lamer bir arkadasiniz

Turan

Turan

Üye
Yemisler sizi :-)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ayyıldız o

• Beğen
Tepkiler: MaxiHan ve CABBAR
Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Truva ati yuklemis lamer bir arkadasiniz

Bizimkiler anlamaz ki o işlerden ? :hmmm

- - - Eklendi - - -

Yemisler sizi :-)

Malesef ...

- - - Eklendi - - -

Ana bilgisayardan yapılıyor o, benimde bir abimin kafesi vardı orda çok yapıyordum elalemin internetini falan kapatıyordum :ehe Siz görmeden birileri yapmış olamaz mı :hmmm

Hayır ana bilgisayar şifreli zaten ve şifreyi sadece mustafa abi biliyor yanında çalışanlar da bilmiyor şifreyi.

nalcam22

nalcam22

Üye
Ozaman Mustafa abi yapmış tır

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Cok basit bi olay :D sizi tanian biri o pc ye trojan atmis veya ayni islevi goren prigram :) adam evinde sizle dalga gecio xD

Üst Alt