Bilgisayar acilmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar acilmiyor
Merhaba arkadaslar.

Tatilde oldugumdan notebookumuda getirdim fakat hic kullanasim gelmedi.Telefonun internetiyle bi gireyim dedim.En son gireli haftalar gecti.Actigimda cok sasirdim!

Haftalardir notebook cantasinin icinde duruyor ve en son biraktigimdaki toz dahada katlanmis ustune ustun ekranda kasa kosesinde ve sol ustteki tuslarda toz takimimi desem bilemedim tipki orumcek agi gibi yapismis tozlar gordum . Fakat ellendimi bi cirpida yok oluyorlar. :) ev biraz nemli bundanda olabilir olmayabilirde yoksa cantadan bisey olmamasi lazim . .

gelelim bilgisayarin acilmamasina.

Guc tusuna bastim 5 dakika beklememe ragmen windows acilmadi.yalniz bilgisayar calisiyor hafif morumau renk acilmadan once cikiyorxama acilmiyor ben 5-6 dakika bekledikten sonra guc tusuna basili tutarak kapattim ve pili kontrol ettim toz veya benzeri birsey yoktu.

Arkadaslar bastaki konuyu ortaya atmamin sebebi nemden suphelenmem.orumcek agina benzer tozlar azcik kufude andiriyor :D

İnsallah birsey olmamistir ama isin ucunda bilgisayarin calismasi gercekten umut vericiydi.

Sizlerinde fikirlerini bekliyorum.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bilgisayar açılmış sanırım, son olarak onu söylemişsiniz. Eğer açılmışsa fanları, işlemci üstünü bir temizleyin derim.

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Nemden Olacığını sanmıyorum ama umarım öyledir
Eğer öyleyse Laptopu ekranı acık bir şekilde prinç içine koyun ve 1-2 gün bekletin. Çoğur nem ıslanma vb durumlarda işe yarar.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Nemden Olacığını sanmıyorum ama umarım öyledir
Eğer öyleyse Laptopu ekranı acık bir şekilde prinç içine koyun ve 1-2 gün bekletin. Çoğur nem ıslanma vb durumlarda işe yarar.
Tatil donusu bakarim :)

Üst Alt