bilgileri kontroledin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brucle

Üye
    Konu Sahibi
sa arkadaşlar

Telefonum 6300 turkcell hat kullanıyorumm mesaj gönderirken bilgileri kontroledin diye uyarı veriyor. Başka bir hat taktğım zaman sorunsuzca gönderiyor tukcell hattımda gönderebilmem için napabilirmm yardmlarınızı bekliyorumm teşşekülrler.
 
greenmile

greenmile

Üye
turkcell mesaj merkezi numarasının doğruluğunu bi kontrol et
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt