Bilgi Yarışması [ İSTEK ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi Yarışması [ İSTEK ]
Kaç saatir aradığımı artık kendim bile şaşırdım Android ve IOS tarafında olan su bilgi yarışmalarından Symbian kanalında 1 tane bile yok mu kafayı yedim ama bir tane bile bulamadım bilen varsa link verirse çok makbule geçer şimdiden teşekkürler..

nadir_89

nadir_89

Üye
Online oyun yapmaya başlayacam yakında bilgi yarışması ve adam asmada tarzında kelime oyunu
Ama bu hemen olacak bişey değil 100 lerce binlerce soru kütüphanesi kelime kütüphanesi kullanılacak oluşturulacak

• Beğen
Tepkiler: vatan150
KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiden başarılar nadir bey ben bişi daha merak ettim ve sormak isterim şimdi bu ISO ile ANDROID formatındaki oyunları direk olarak bizim formatta dönüştürmenin bir yolu yok mu ?

nadir_89

nadir_89

Üye
Flash ile yapılmışsa donüştürülebilir
Diğer şekilde biraz zor

Ben flash ile yaptığım için aynı oyun 3platformda çalışıyor
Yani yapımcıları symbian için çok kolay uyarlayabilir

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Buradaki oyun mesela flash ile yapılmış bunu ben indirsem direk kursam çalışır mı yoksa gene 1 kaç değişiklik gerekli mi kusura bakmayın bu konuda fazla bilgim yok biraz fazla soru sormuş olabilirim.

nadir_89

nadir_89

Üye
İndirip kuramazsın apk dosyası bu
Bunun içindeki swf yi çıkarman gerek sonrada onun kodlarında bazı değişiklikler yapman gerekebilir

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Kim 1 milyon ister adlı bir oyun vardı, arkadaş yapmış ve paylaşmıştı. Geçmiş sayfalara bak bir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt